Te zdjęcia robią furorę. Duda nacierany przez mistyczkę, przyłapali go

Te zdjęcia robią furorę. Duda nacierany przez mistyczkę, przyłapali go

Andrzej Duda - nawet przed zostaniem prezydentem - był częstym obiektem żartów internautów, z jego udziałem powstawały dziesiątki obrazków. Ostatnim hitem Internetu jest zdjęcie Prezydenta nacieranego "świętym łojem" przez mistyczkę. 

Andrzej Duda jest obecnym Prezydentem Polski, jednak jeszcze przed objęciem najważniejszego stanowiska w naszym kraju, był on ulubieńcem internautów. Nie pod względem swojej polityki, a biorąc pod uwagę jego mimikę oraz śmieszne obrazki, których w internecie są setki. Ostatnim hitem Internetu są zdjęcia Dudy, który nacierany jest "świętym łojem" przez kobietę określaną mianem "mistyczki".

Andrzej Duda klęczy przed mistyczką, zostanie natarty "świętym łojem"

Andrzej Duda, zanim jeszcze zaczął sprawować funkcję Prezydenta RP, miał okazję zostać natarty "świętym łojem" przez mistyczkę Myrnę Nazzour z Syrii. Sytuacja miała miejsce, ponieważ Duda - wtedy jeszcze szeregowy poseł PiS na Sejm - zorganizował kobiecie pochodzącej z Syrii wizę do naszego kraju, o którą ta długo, lecz bezskutecznie się starała. Miał to być gest podziękowania oraz pobłogosławienia mężczyzny za jego pomoc i wsparcie. Zdjęcia z tego wydarzenia, które miało miejsce 4 lata temu, znowu stały się hitem internetu.

Mistyczka Kościoła katolickiego, Myrna Nazzour z Syrii

Myrna Nazzour uznawana jest za jedną z największych, żyjących obecnie mistyczek Kościoła katolickiego. Niezwykłych objawień kobieta doświadcza od 1982 r., kiedy to, modląc się nad swoją szwagierką, zauważyła, że jej ręce nagle pokryły się olejem i promieniały światłem. Poprzez położenie ich na głowie chorej, uzdrowiła ją, a cud trzy dni później powtórzyła uzdrawiając swoją matkę. Kobieta ujrzała również na własne oczy postać Matki Boskiej. Jak się można było spodziewać, tak oryginalne zdjęcia wywołały lawinę komentarzy internautów. Ludzie szydzili, że "święty łój" chyba rzeczywiście zadziałał te 4 lata temu, bo zaledwie kilka dni po błogosławieństwie, zdobył on mandat do Europarlamentu. - Kto to widział, żeby prezydent świeckiego państwa non stop klęczał! Godności trochę! - apeluje jeden z internautów. Znalazły się również głosy broniące prezydenta, a raczej przede wszystkim jego wiary, lecz nie było ich zbyt dużo. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kaczyńska spali się ze wstydu! Takiego upokorzenia nie doznała nigdy w życiu
  2. Katastrofa Smoleńska. Ujawniono szokujące fakty! PiS ukrywa prawdę
  3. Po latach ujawniono wstydliwy sekret gwiazdy Na dobre i na złe. „Był na dnie den”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News