Andrzej Duda
fot.youtube.com/natemat..pl
Mateusz Wysokiński - 5 Stycznia 2019

Andrzej Duda wystawił się na pośmiewisko! Cała Polska już o tym mówi

Andrzej Duda będzie miał o czym myśleć. Prezydent Polski, który obecnie przebywa na uwielbianych przez siebie nartach, właśnie stał się ofiarą krytyki ze strony internautów. Czym tym razem głowa Państwa wzbudziła negatywne emocje wśród użytkowników portalu Facebook?

Andrzej Duda nie ma za sobą łatwego roku. Po wielu aferach związanych z rządem Prawa i Sprawiedliwości, jak też zamieszaniu związanym z Unią Europejską i polskim sądownictwem prezydent postanowił wyjechać na zasłużony urlop. Internauci widzący głowę państwa na nartach nie okazali jednak pozytywnych reakcji. Czym tym razem zawinił polityk?

Andrzej Duda na nartach denerwuje Polaków

Wczoraj, tj. 4 stycznia 2019 roku, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej wraz z Prezydentem Słowacji - Andrejem Kiską na prywatnej wizycie testowali trasy, jak też warunki na Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim. Pomimo tego, że zdjęcia ze zjazdu prezentują polskiego polityka w świetnym nastroju, to będzie on musiał pogodzić się z krytyką, jaką doznał ze strony internautów. Okazuje się, że Polacy nie są zadowoleni z faktu, że prezydent zamiast pracy wybrał odpoczynek. Według niektórych głosów w ogóle mu się on nie należy i powinien więcej czasu spędzić w Warszawie na swojej pracy. - "Prywatna wizyta w piątek?", " Kto mu niby urlop klepnął ?" , "Prywatna wizyta za państwową kasę"," Mam nadzieję, że wieczorem już go tam nie będzie, bo się wybieram, a lubię dobre towarzystwo" - czytamy rozliczne głosy internautów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Benedykt XVIBenedykt XVI odniósł się do wielkiego proroctwa. Katolicy drżą o przyszłośćCzytaj dalej

Czy Andrzej Duda odpowie na komentarze internautów?

Andrzej Duda znany jest z tego, że często odpowiada na słowa nieprzychylnej mu krytyki. Latem 2018 roku furorę robiło nagranie z prezydentem, który w trakcie wolnego czasu w restauracji KFC został zaatakowany przez osobę niebędącą zwolennikiem jego polityki. Głowa państwa pomimo sprawowanego urzędu zdecydowała się wówczas na ciętą ripostę. Ponadto, sam Zwierzchnik Sił Zbrojnych bardzo często działa w swoich social mediach, takich jak Twitter, gdzie odnosi się do niekoniecznie przychylnych mu treści. Czy i tym razem polityk postanowi odnieść się do komentarzy po swojej wizycie? A może zachowa stoicki spokój i dalej będzie kontynuował swój urlop? Na razie Kancelaria Andrzeja Dudy milczy i nie odnosi się do nieprzychylnych komentarzy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wjazd Tuska z mocą bomby atomowej! Popłoch w PiS
  2. Kluczowe urzędy przenoszą się do Torunia?! Wstrząsający plan PiS
  3. 1,5 mln Polaków musi wymienić dowody osobiste! Inaczej duża groźba
  4. Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki? Gwiazdor ma piękne apartamenty
  5. Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży! Widać brzuszek! [ZDJĘCIE]
Mateusz Morawiecki RodzinaMateusz Morawiecki musi to przełknąć. Sekrety jego rodziny wyszły na jawCzytaj dalej
 
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News