duda
Fot. YouTube/Telewizja Tarnowska.tv
Mikołaj Pilecki - 30 Listopada 2018

Mocne Andrzejki w wykonaniu prezydenta! Andrzej Duda nie wytrzymał

Andrzej Duda obchodzi dziś swoje imieniny, które nierozerwalnie związane są z ludowymi praktykami wróżenia z przelanego przez klucz wosku i organizowania hucznych, suto zakrapianych przyjęć przed adwentem. Prezydent RP najwyraźniej bardzo przejął się tradycją, zgodnie z którą wolno jeszcze zaszaleć i opublikował kilka kontrowersyjnych tweetów.

Andrzej Duda jest bardzo aktywny w sieci. Swoje konto na Twitterze prowadzi samodzielnie i używa go do informowania o swoich poczynaniach osobiście. Niestety coraz częściej dochodzi na nim do sprzeczek. Ogromne kontrowersje wywołał jego dzisiejszy wpis, dotyczący polityki Platformy Obywatelskiej, której najważniejszym elementem ma być "polexit", który politycy tej opcji mają "powtarzać jak mantrę" i dążyć do jego zrealizowania. Prezydentowi błyskawicznie odpowiedział Kamil Sikora, dziennikarz Wirtualnej Polski. - Oczywiście "apolityczna prezydentura" to mit. Ale apartyjna to chyba nie są zbyt wygórowane oczekiwania? Tymczasem pan prezydent włącza się w międzypartyjne pyskówki - napisał Sikora.

Andrzej Duda nie wytrzymał i ostro odpowiedział dziennikarzowi

Wszyscy dobrze wiedzą o zaangażowaniu w działania Zjednoczonej Prawicy, które jednak czasem stara się ukracać. Nie zmienia to faktu, że z rządem żyje we względnej zgodzie i jak powiedział Kamil Sikora, nie można mieć apolitycznego prezydenta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POPD GALERIĄ
Jaruzelski i JaruzelskaWojciech Jaruzelski przychylał córce nieba! Luksusowe dzieciństwo MonikiCzytaj dalej
Dziś Prezydent RP odsłonił się w sposób wyjątkowy i w bardzo nieformalny sposób wyjaśnił swoje odczucia względem PO, do której nie pała sympatią. Tak ostrej wypowiedzi mało kto się jednak spodziewał. - Bo już mnie męczy ta wasza natrętna propaganda i odwracanie kota ogonem. Zniesmaczony jestem, a i Święty by nie wytrzymał... więc sorry - napisał Andrzej Duda.

Prezydent ostatnio bardzo zamieszał

Andrzej Duda w ostatnich dniach coraz bardziej angażuje się w politykę. Delikatnie zgaszony decyzją Sejmu o odrzuceniu jego pomysłu o referendum konstytucyjne z lata tego roku, znów zaczyna próby wpływania na zaangażowanie naszego kraju w sprawy przede wszystkim zagraniczne. Niedawno podczas wizyty w Sofii oznajmił, że nie zgadza się z działaniami Rosji na Morzu Azowskim i w Donbasie, a Moskwę nazwał agresorem. Podkreślił również, że jeśli pojawią się międzynarodowe inicjatywy, mające na celu uderzenie w Rosję, Polska z pewnością przyłączy się do nich. Oznacza to niestety, że Warszawa jest zbyt słaba, by podobne akcje podejmować samodzielnie i musi czekać na zgodę z Berlina, Paryża, czy Brukseli. Niemniej Andrzej Duda stara się uzyskiwać coraz lepszą pozycję w państwie, która na pewno przyda mu się podczas przyszłych wyborów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Beata Szydło i tajemnice jej wyglądu. Nie zgadniecie, do czego służą jej broszki!
  2. Ile zarabia Donald Tusk? Zarobki polityka są wspaniałe
  3. Jarosław Kaczyński rak trzustki. Szokujące doniesienia mediów
  4. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  5. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
ZAMIANA
andrzej_dudaCzym jeździ Andrzej Duda? Imponujące! Auta światowych przywódcówCzytaj dalej
źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News