Ktoś włamał się na konto Dudy?! Internauci nie wierzą, że to udostępnił

Ktoś włamał się na konto Dudy?! Internauci nie wierzą, że to udostępnił

Andrzej Duda, od początku kadencji, stara się prowadzić swoje media społecznościowe w sposób luźny i niezobowiązujący. Treści publikowane na twitterze prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej szokowały już nie raz, jednak to co pojawiło się dziś, przebiło wszystko do tej pory.

Andrzej Duda wysilił się na żart związany z finałem mistrzostw świata w piłce siatkowej. Dodana treść spowodowała, że ludzie obserwujący prezydenta na twitterze zaczęli rozmyślać, czy przypadkiem ktoś nie włamał mu się na konto.

Andrzej Duda żartuje sam z siebie

Niespełna 2 tygodnie temu prezydent Polski poleciał z wizytą do USA, gdzie w Białym Domu spotkał się z Donaldem Trumpem. Wówczas cały Internet obiegło zdjęcie, na którym widać, jak prezydent USA podpisuje dokumenty siedząc wygodnie na fotelu, a Andrzej Duda stoi i pochyla się nad biurkiem. Spotkało się to z ogromną krytyką, ale i tradycyjnie już, lawiną memów z prezydentem. DALSZA CZESC TEKSTU POD GALERIĄ Prezydent najwyraźniej nie przejął się zbytnio medialnym szumem. Dziś sam odkopał zdjęcie i w wersji przerobionej wstawił je na swój profil na twitterze. Grafika przedstawiała odwróconą sytuację - tym razem to Andrzej Duda wygodnie siedział sobie na fotelu, a prezydent Donald Trump sterczał zgarbiony nad biurkiem. Mem był odpowiedzią na wczorajszy półfinałowy mecz, w którym reprezentacja polski wygrała z drużyną z USA. Czy takie żarty przystoją komuś, kto piastuje najwyższą funkcję w państwie? Zerknijcie na grafikę opublikowaną przez Andrzeja Dudę i sami oceńcie. Andrzej Duda Fot. Twitter Andrzeja Dudy  1. Chłopcy w wieku 3 i 8 lat spłonęli żywcem – ogromna tragedia w Gdańsku
  2. Gigantyczna wpadka polskiego Kościoła. Służby: ksiądz-diler uprawiał marihuanę na parafii
  3. Jedz czekoladę, pij kawę i wino, a będziesz żyć bardzo długo. Najnowsze badania, to najlepsza wiadomość od lat
Następny artykuł