Tego jeszcze nie było. Duda nie wytrzymał, ledwo powstrzymał płacz

Tego jeszcze nie było. Duda nie wytrzymał, ledwo powstrzymał płacz

Od wczoraj wszyscy Polacy przeżywają trudne chwile. Problem z powstrzymaniem skrajnych emocji miał również sam prezydent Andrzej Duda. Chyba jeszcze nigdy nie widzieliśmy go w takim stanie. Łzy cisną się do oczu.

Zdjęcie mówi więcej niż jakiekolwiek słowa. Te emocje ciężko opisać. Przegrany mecz Polska-Kolumbia wstrząsnął wszystkimi kibicami. Płakały dzieci, rozpaczali dorośli, bo przecież miało być lepiej. Polska reprezentacja wydawała się przed Mundialem bardzo dobrze przygotowana. Liczyliśmy na sukcesy, a pozostaliśmy z niczym. Żal, złość i smutek ogarnęły także prezydenta. Andrzej Duda nie mógł dłużej kryć swoich emocji - na trybunach przeżywał mecz bardzo otwarcie.

Andrzej Duda ledwo powstrzymuje płacz

Na zdjęciu widzimy, że prezydent Andrzej Duda żwawo kibicował naszej drużynie od początku, jednak po kolejnych straconych bramkach jego entuzjazm stopniowo malał. W pewnym momencie nie zostało do zrobienia nic poza... schowaniem twarzy w dłoniach, by nie musieć patrzeć dalej. Zrozpaczony prezydent naszego kraju nie mógł sobie poradzić z rozsadzającymi go emocjami. Nic zresztą dziwnego - w szansę na wyjście z grupy wierzyliśmy wszyscy. Ostatni mecz polskiej reprezentacji na Mundialu będziemy mogli obejrzeć w najbliższy czwartek, 28 czerwca, o godzinie 16:00. Mimo że nie da nam on już przepustki na dalsze uczestnictwo w Mistrzostwach Świata, powinniśmy kibicować naszym, aby rozegrali mecz Polska-Japonia w jak najlepszym stylu. Piłkarskie emocje to nie zawsze zwycięstwo, o czym boleśnie się przekonaliśmy. screen: twitter Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ręce opadają. Skompromitowali całą Polskę, ale dostaną MILIONY za Mundial
  2. Córka Kaczyńskiej trafiła do szpitala!
  3. Lewandowska nie wytrzymała linczu po meczu. Wykonała desperacki krok
  4. Konferencja prasowa: Minister Sportu o przyszłości Adama Nawałki
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News