Podczas przemówienia Duda zaliczył kosmiczną wtopę. Zebranych wryło w ziemię

Podczas przemówienia Duda zaliczył kosmiczną wtopę. Zebranych wryło w ziemię Źródło: fot. flickr.com

Andrzej Duda podczas jednego ze swoich ostatnich wystąpień zaliczył koszmarną wtopę. Wielu się śmieje, że prezydent Polski nie zna historii własnego kraju. Taka poważna wpadka nie mogła nie odbić się szerokim echem.

Podczas wystąpienia prezydenta z okazji obchodów święta 3 maja prezydent zaliczył kolosalną wpadkę. Wyszło na jaw, że prezydent nie zna historii naszego kraju. Do dzisiaj jego wtopa jest obiektem żartów i szydzących komentarzy ze wszystkich stron. Andrzej Duda bardzo stara się podkreślić swoją odrębność od PiS. Najlepszym tego przykładem jest referendum konstytucyjne. Jednak razem z nimi pracuje nad "Dobrą zmianą". Politycy z nią związani bardzo usilnie starają się ukazać poprzedni ustrój panujący w Polsce jako największe zło. Według wielu bardzo często podając "fakty", mijają się z prawdą.

Andrzej Duda zaliczył kompromitującą wpadkę

Wypowiedź prezydenta nie uniknęła czujnemu oku Leszka Millera. Polityk szybko zauważył błąd Dudy, zarzucając mu kłamstwo. Wynika z tego, że według Millera prezydent celowo manipuluje prawdą. - Zamek królewski został odbudowany po wojnie, mimo braku wsparcia komunistycznych władz - mówił Andrzej Duda. Słowa prezydenta odbiły się szerokim echem w mediach społecznościowych, a Polaków wryło w ziemię. Słusznie zauważyli, że w swym przemówieniu Duda mija się z prawdą. Leszek Miller swoje uwagi wobec prezydenta zamieścił na swoich mediach społecznościowych. Wielu internautów w komentarzach przyklaskuje Millerowi za obnażenie kłamstwa prezydenta. Przy okazji krytykują Andrzeja Dudę za próbę okłamania Polaków i braki w wykształceniu. - Kłamstwo Andrzeja Dudy: "Zamek Królewski został odbudowany po wojnie, mimo braku wsparcia komunistycznych władz". Decyzję o odbudowie Zamku Królewskiego w Warszawie podjęło 20 stycznia 1971 roku Biuro Polityczne KC PZPR na wniosek Edwarda Gierka. - skomentował Leszek Miller. Bez wątpienia wypowiedź prezydenta na długo zapadnie w pamięci Polaków. Tego typu sytuacje, gdy polityk opiera się na nieprawdziwych informacjach, zawsze wywołują duży szum mediowy. Czy prezydentowi uda się wybrnąć z tej wpadki i wyjść obronną ręką? Żeby się o tym przekonać, zostaje tylko czekać na odpowiedź prezydenta. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wstyd na całą Europę! Mówią o tym wszystkie media w UE
  2. Polski polityk został UDUSZONY! Wstrząsające informacje
  3. Będzie się działo! Morawiecki wyrusza do papieża Franciszka
źródło: crowdmedia.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News