Andrzej Duda kompletnie rozbity. Nie żyje znany i ceniony polski polityk

Andrzej Duda kompletnie rozbity. Nie żyje znany i ceniony polski polityk

Niestety, bardzo smutne informacje obiegają nasz kraj. Ceniony polityk nie żyje. Prezydent Andrzej Duda całkowicie rozbity. 

Dyplomata z niezwykłą pieczołowitością oraz zaangażowaniem realizował powierzaną mu misję reprezentowania Polski.

Dariusz Adler nie żyje

O kim mowa? O konsulu generalnym RP w Belfaście Dariuszu Piotrze Adlerze. Polityk zmarł 17 marca w stolicy Irlandii Północnej w wieku 53 lat. Polityk bardzo profesjonalnie podchodził do misji organizowania Konsulatu Generalnego.

Reprezentowanie Polski było dla niego ważne

-  Konsul Adler swoje powołanie zawodowe zawsze realizował z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem. Jego brak jest i będzie odczuwany przez polską służbę zagraniczną - głosi komunikat zamieszczony przez polski konsulat w Belfaście. O tym, że ceniony polski dyplomata zmarł informacje podał Arkady Rzegocki, który piastuje funkcję ambasadora. - Z głębokim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszego kolegi Konsula Dariusza Adlera. Dariusz był zasłużonym dyplomatą. Ogromnie sobie cenię naszą współpracę i doceniam jego osiągnięcia jako Konsula Generalnego w Edynburgu, a od niedawna i w Belfaście. Jego rodzinie i najbliższym składam głębokie wyrazy współczucia - oświadczył Rzegocki. Proponowane linki: 1. Nie żyje 20-letnia gwiazda. Zabiła go tajemnicza choroba 2. Nie żyje ikona kościoła. Katolicy w ciężkiej żałobie 3. Trzymała za niego kciuki dosłownie cała Polska. Nie żyje Źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News