Kolizja z udziałem auta SOP z kolumny ochraniającej Andrzeja Dudę

Kolizja z udziałem auta SOP z kolumny ochraniającej Andrzeja Dudę Źródło: Pikio.pl

Andrzej Duda aktualnie znajduje się w województwie zachodniopomorskim. W pewnym momencie, w trakcie podróży kolumny prezydenckiej, jeden z pojazdów najprawdopodobniej spowodował kolizję. Wiemy już co wydarzyło się na miejscu.

Andrzej Duda w trakcie swojej wizyty w województwie zachodniopomorskim, gdzie aktualnie przebywa, był świadkiem kolizji, w której uczestniczył jeden z pojazdów należących do Służby Ochrony Państwa. Na szczęście głowie państwa nic się nie stało.

Auto z kolumny prezydenckiej uczestniczyło w wydarzeniu drogowym. Andrzej Duda nie odniósł obrażeń

Jak donosi RMF24 około pół godziny temu doszło do kolizji prezydenckiej kolumny. Wydarzenie to zwróciło uwagę wszystkich mediów w Polsce, bowiem w końcu w jednym z samochodów poruszał się sam Andrzej Duda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak dowiadujemy się ze źródła Prezydentowi nic się nie stało. W kolizji uczestniczył samochód ochraniający auto, które wiozło prezydenta. Jak doszło do wypadku? Okoliczności nie są jeszcze do końca jasne i z pewnością będą już niedługo ustalane. Jak podaje RMF24, jeden z pojazdów starał się ustąpić pierwszeństwa kolumnie. Samochód SOP-u zahaczył wówczas lusterkiem o wspomniany samochód, co spowodowało niebezpieczne zdarzenie drogowe.

Według najnowszych ustaleń nikt nie ucierpiał w wypadku, co jest oczywiście bardzo dobrą wiadomością. Można odetchnąć z ulgą. Najbardziej poszkodowane jest kolejne auto SOP-u.

Kolejne, bowiem zaledwie kilka dni temu w Warszawie na ul. Czerniakowskiej doszło do karambolu, wśród którego jeden z samochodów należał właśnie do wspomnianych służb.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak został zaatakowany przez nożownika!  "Otarłem się o śmierć" Fani przerażeni!
  2. Nie żyje Tadeusz Pluciński. Amant polskiego kina miał 4 żony i podobno TYSIĄCE kochanek
  3. Mąż Kory dopiero teraz zdecydował się ujawnić porażające kulisy jej walki z rakiem. Gdyby nie to, żyłaby o wiele krócej, metoda nie spodoba się wielu
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka przerywa milczenie ws. gwałtu. Niejednemu odbierze mowę
  5. Wczoraj zmarł legendarny aktor kultowych seriali TVP. Na jaw wychodzą smutne kulisy jego ostatnich lat życia
  6. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające

Źródło: RFM24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News