Kancelaria Andrzeja Dudy zamówiła zakładki do książek. Wydała na nie 40 tysięcy złotych

Kancelaria Andrzeja Dudy zamówiła zakładki do książek. Wydała na nie 40 tysięcy złotych Źródło: screen/youtube/Polskie Radio

Andrzej Duda nie przestaje nas zaskakiwać. Wokół prezydenta już nie raz wybuchały skandale, teraz jednak głośno jest o niezwykłym zamówieniu jego kancelarii. Na zakładki wydano gigantyczną kwotę.

Andrzej Duda swoim zachowaniem i kontrowersyjnymi decyzjami wywołuje poruszenie milionów Polaków. Ciągłe wpadki sprawiają, że prezydent naszego kraju raz po raz staje się hitem internetu, a internauci uwielbiają tworzyć śmieszne obrazki i memy z politykiem w roli głównej. Zabawne sytuacje to jednak nie wszystko, a prezydent RP wielokrotnie wywoływał już skandale, o których rozpisywały się polskie media. 

Teraz szczególne oburzenie wywołało niezwykłe zamówienie Kancelarii Prezydenta, które wprawiło w osłupienie Polaków. Okazuje się, że ludzie, z którymi współpracuje Andrzej Duda, zamówili zakładki do książek, które warte są niemalże 40 tysięcy złotych. Jak czytamy w tłumaczeniu, nie są to jednak zwykle zakładki. 

Andrzej Duda na to pozwolił? Wstrząsające zamówienie Kancelarii Prezydenta

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o zaskakujących wydatkach Kancelarii Prezydenta. Okazało się, że ludzie, z którymi współpracuje Andrzej Duda, mieli do rozdysponowania około 210 mln złotych. Część tej kwoty została przeznaczona na komiks, wykonanie czepka ludowego czy spoty w TVP, jednak nie to wywołało największy skandal. Szczególne wzburzenie spowodowane było zakładkami do książek wartymi 37,8 tys. złotych. 

Ciężko sobie wyobrazić zakładki warte tak gigantyczną kwotę, nic więc dziwnego, że fakt ten wywołał gigantyczne oburzenie. Internauci głośno zastanawiali się, jak muszą wyglądać zakładki, jeśli koszt jednej sztuki to około 187 zł. Jedna osoba postanowiła pójść krok dalej i zamiast dyskutować w komentarzach, zwróciła się bezpośrednio do Kancelarii Prezydenta z pytaniem o szczegóły tego zakupu. Teraz mężczyzna postanowił podzielić się z innymi Polakami wstrząsającą odpowiedzią. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tłumaczenie Kancelarii Prezydenta wprawiło Polaków w osłupienie 

Okazuje się, że Kancelaria Prezydenta ma doskonałe wytłumaczenie na swoje wydatki, które jednak nie przekonało internautów. 

- Zamówiono 200 sztuk srebrnych zakładek do książek zdobionych krzemieniem pasiastym, orzełkiem z okresu 20-lecia międzywojennego oraz napisem z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości w dedykowanych opakowaniach - możemy przeczytać. 

Niestety do wytłumaczenia nie były dołączone zdjęcia kosztownych przedmiotów, gdyż "wizualizacja zakładek nie była przedmiotem umowy i nie stanowiła załącznika do niej". Internauci jednak są tego wyjątkowo ciekawi i niewykluczone, że już wkrótce Kancelaria Prezydenta dostanie kolejne pismo z prośbą o wizualizację srebrnych zakładek do książek. 

facebook.com/kb.gwrn

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Sprawdziliśmy ile zarabiają aktorzy "Na Wspólnej". Nie możemy wyjść z SZOKU
  2. Małgorzata Kożuchowska ma powód do świętowania. GRATULUJEMY!
  3. Rodzice się obawiali. Co wkrótce zmieni się w 500 plus?
  4. Szalone promocje, hitowe premiery, wyjątkowe produkty. Rossmann nie zwalnia tempa
  5. Trwa pasmo nieszczęść i klęsk Sławomira. Dramat gwiazdora

 

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News