Andrzej Duda pogrążył się w smutku. Wiadomość o śmierci nim wstrząsnęła

Andrzej Duda pogrążył się w smutku. Wiadomość o śmierci nim wstrząsnęła

Andrzej Duda opublikował na swym oficjalnym koncie na Twitterze bardzo emocjonalny wpis. Prezydent pożegnał w nim polityka, którego nazwał przyjacielem i pogrążył się w głębokiej żałobie. Jego post bardzo szybko spotkał się jednak z mieszanym odbiorem.

Andrzej Duda pozostaje polską głową państwa od wygranych wyborów w 2015 roku. Polityk znany jest ze swego emocjonalnego podejścia, przez które często staje się obiektem kpin oraz bohaterem... licznych memów.

Jak Andrzej Duda pożegnał Johna McCaina? Wpis na Twitterze prezydenta

Tym razem zarzuty pod adresem prezydenta okazały się jednak naprawdę poważne. Oskarżono go bowiem o "uprawianie polityki nad grobem" oraz "sztuczne epatowanie smutkiem". Dlaczego? Głowa państwa pożegnała bowiem w oficjalnym wpisie na Twitterze zmarłego senatora Johna McCaina. Pogrążony w żałobie prezydent wyraził się o amerykańskim działaczu oraz weteranie wojennym z naprawdę ogromnym szacunkiem.

Nie żyje John McCain, amerykański senator i weteran wojenny

- Jestem głęboko poruszony przedwczesnym odejściem senatora Johna McCaina - bohatera wojennego, prawdziwego męża stanu i oddanego przyjaciela Polski. Zawsze będę nosił w sercu rozmowę, którą odbyliśmy w 2016 roku oraz jego głęboką znajomość geopolityki. Niech pan spoczywa w pokoju, senatorze - napisał niezwykle zasmucony Duda na portalu społecznościowym. Chociaż swoją żałobę po śmierci McCaina ogłosiło wielu polityków, to na prezydenta spadła ogromna krytyka. Pogrążony w smutku polityk nie zdecydował się jednak w żaden sposób odpowiedzieć na oskarżenia pod swym adresem. Andrzej Duda Fot. Twitter/Andrzej DudaZOBACZ TAKŻE:
  1. Cały internet śmieje się z Jakiego! Przez to nagranie popłyną Wam łzy
  2. Właśnie zdemaskowano gigantyczną aferę! Tak wyprowadzali miliony, Ziobro jest skończony
  3. Ktoś wyjął kalkulator. I tak runął cały plan Patryka Jakiego
  4. Dno. „Seks-poseł” PiS zwyzywał zmarłego na raka Johna McCaina od lewaków
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News