andrzej duda instagram
fot.instagram.com
Mateusz Wysokiński - 18 Grudnia 2018

Prywatne zdjęcia Dudy krążą po sieci! Będzie skandal?

Andrzej Duda Instagram wrócił. Po wielu latach prezydent Rzeczypospolitej Polskiej zdecydował się na reaktywację swojego konta na popularnym portalu społecznościowym. Co takiego możemy znaleźć na profilu polityka i czy takie publikacje mogą zaowocować skandalem? Ostatnie wpisy głowy państwa wywołały nie lada kontrowersje i poruszenie społeczności.

Andrzej Duda Instagram założył kilka lat temu. Polityk nie był wówczas osobą znaną szerszej publice i obserwatorom polskiego życia politycznego. Z racji reaktywacji konta w social media na jaw wyszły stare, niepublikowane dotychczas zdjęcia ówczesnego posła Prawa i Sprawiedliwości. Fotografie rzucają zupełnie inne światło na postać głowy państwa.

Andrzej Duda Instagram polityka budzi prawdziwą furorę

Trend wracania po latach do Instagrama zaczął Donald Tusk. Były premier, a ówczesny szef Parlamentu Europejskiego zdecydował się na ten krok przy okazji swoich 61 urodzin. Każde nowe zdjęcie byłego prezesa Rady Ministrów wzbudza wielkie zainteresowanie, rozgłos mediów, a także wielu fanów. Możliwe, że widząc sukces starszego kolegi, prezydent zdecydował się na ten sam krok. Ostatnim razem, Andrzej Duda aktywny na platformie społecznościowej był w 2012 roku. Od tego czasu w życiu polityka zmieniło się naprawdę wiele. Dzięki temu, że prezydent wrócił do wrzucania zdjęć, mogliśmy przekonać się, jak wyglądało jego życie przed nadejściem politycznej sławy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska szokuje internautów! Jej zdjęcia zachwycają i dziwią jednocześnieCzytaj dalej

Prezydent ujawnia szczegóły swojego życia przed prezydenturą

Ze zdjęć zamieszczonych w platformie Instagram wynika, że Andrzej Duda był bardzo entuzjastycznie nastawiony do organizacji przez Polskę i Ukrainę turnieju EURO 2012. Wśród archiwalnych fotografii mężczyzny możemy znaleźć takie, na których ubrany jest w swoją "koszulkę kibica" i swoim dopingiem wspomaga grę "Biało-Czerwonych". Ponadto archiwum Dudy ujawnia, że jest on miłośnikiem gór. Zdjęcie przyszłego prezydenta, który przebywa w barze w Tatrach, odpoczywając po całym dniu pracy, budzi wielką furorę wśród internautów, którzy postanowili masowo "serduszkować" obrazek. Ponadto możemy się dowiedzieć, że ówczesny działacz Prawa i Sprawiedliwości był wielkim miłośnikiem zwierząt, a w jego domu mieszkała fretka o imieniu Fredzia. Oprócz wymienionych zdjęć możemy znaleźć także dużo niepublikowanych ówcześnie ujęć pierwszej damy - Agaty Dudy, jak też córki pary prezydenckiej - Kingi. Bez wątpienia pomysł wrócenia do Instagrama można uznać za dobre zagranie prezydenta, który zyskał w oczach internautów dzięki swojemu bardziej "ludzkiemu" wizerunkowi. Wiele osób zastanawia się także, czy takie publikacje nie zaszkodzą wizerunkowi polityka, a nawet, czy nie zapoczątkują skandalu. Prezydent jednak zdaje sobie sprawę z treści umieszczonych w przeszłości, a sam słynie z dobrego poczucia humoru i wielkiego dystansu do swojej osoby.andrzej duda instagram fot.instagram.comandrzej duda instagram fot.instagram.comandrzej duda instagram fot.instagram.comZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojciechowska nie poznaje bliskich. Co się stało?
  2. Polka najlepszą żoną? Statystyki nie pozostawiają wątpliwości
  3. Co robi Robert Janowski? Gwiazdor się nie poddał!
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku, które są największymi farciarzami! Jesteś wśród szczęściarzy?
Kulisy serialuKlan: Widzowie nie dowierzają! Nieznane kulisy serialu ujrzały światło dzienneCzytaj dalej
 
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News