Kancelaria prezydenta potwierdziła tragiczne informacje! Andrzej Duda w żałobie

Kancelaria prezydenta potwierdziła tragiczne informacje! Andrzej Duda w żałobie

Andrzej Duda właśnie wydał oświadczenie, w którym zawarł informację o śmierci wybitnego Polaka. Okazuje się, że odejście Andrzeja Gmitruka wyjątkowo zabolała prezydenta.

Andrzej Duda w oficjalnym oświadczeniu wspomina polskiego trenera boksu. Andrzej Gmitruk odszedł dzisiaj rano. To uderzyło w prezydenta i przeżywa teraz żałobę. Hołd jego działalności postanowił opisać na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Andrzej Duda w żałobie. Co napisał o polskim trenerze?

- 20 listopada 2018 roku w wieku 67 lat odszedł Andrzej Gmitruk – jeden z najwybitniejszych trenerów w historii polskiego boksu. Prowadził najbardziej utalentowanych polskich pięściarzy, m.in. Andrzeja Gołotę, Tomasza Adamka, Henryka Petricha, Bogdana Gajdę - pojawiło się w oświadczeniu prezydenta. Duda z wyjątkowym bólem pożegnał wybitnego sportowca. W związku z tym, na oficjalnej stronie pojawiły się wypunktowane dokonania trenera. - Swoje doświadczenie niejednokrotnie wykorzystywał jako ekspert i komentator pięściarstwa. Jego niespodziewane odejście jest olbrzymią stratą nie tylko dla świata boksu, ale dla całego polskiego sportu - pojawiło się na stronie prezydent.pl.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czemu zmarł Andrzej Gmitruk?

Jeszcze 10 listopada był widziany podczas sportowego eventu. Wiele osób, które znały dokonania trenera nie może uwierzyć w to, co się stało. Informacja dzisiaj obiegła media, a okoliczności śmierci mężczyzny dla wielu są wciąż niejasne. Media podają, że Gmitruk zginął w pożarze własnego domu. Jak się okazuje, że obecna na miejscu straż pożarna potwierdziła informacje. Okoliczności powstania pożaru są wciąż niejasne. Mimo wszystko, śmierć sportowca wstrząsnęła nie tylko światem sportu, ale i polskimi politykami. Solidarnie przypominają sylwetkę wybitnego trenera. andrzej duda twitter.com/ Kancelaria PrezydentaZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje autor sukcesu "Rancza" i "Rodziny zastępczej". Cała Polska w głębokiej żałobie
  2. Druzgocąca informacja! Nie żyje wielki bohater narodowy
  3. Wstrząsająca przyczyna śmierci Andrzeja Gmitruka. Rodzina wydała szokujące oświadczenie
Następny artykuł