Ogromny kryzys u pary prezydenckiej. Desperackie zachowanie Dudy

Ogromny kryzys u pary prezydenckiej. Desperackie zachowanie Dudy

Andrzej Duda wie, że w oczach wyborców ponosi porażkę za porażką. Kryzys ten ciągnie się od dłuższego czasu, a para prezydencka nie może sobie poradzić z falą krytyki. Obydwoje znaleźli sposób na odreagowanie trudnego czasu, jednak zachowanie prezydenta znów nie zasługuje na pochwałę.

Prezydent Andrzej Duda odpuścił walkę o przeprowadzenie referendum konstytucyjnego. Przeciwni temu byli nie tylko wyborcy, ale też politycy Prawa i Sprawiedliwości, którzy coraz częściej odcinają się od prezydenta Polski. - Nie będzie walczył. On jest za słaby, żeby walczyć - docina Dudzie były wykładowca prof. Jan Zimmerman, który zna prezydenta już od 20 lat.

Nic dziwnego, że pod tak dużą presją Andrzej Duda oraz jego żona szukają sposobów na odreagowanie stresu i rozładowanie napięcia. Pierwsza Dama nigdy nie chciała trafić do polityki, obecność kamer ją irytuje, a według doniesień bliskich znajomych, planuje wyprowadzić się do Krakowa, jeśli jej mąż wygra kolejną kadencję. A jaka jest metoda prezydenta?

Andrzej Duda odreagowuje stres. "Nakręca się, kończy się krzykiem"

Według doniesień znajomych i bliskich współpracowników Dudy, krytykowany prezydent wyładowuje swoje nerwy wyjazdami na prowincje. Bardzo często mieszkańcy widzą jakiegokolwiek polityka po raz pierwszy i cieszą się, że zaszczycił ich swoją obecnością. Od początku swojej kadencji Andrzej Duda odwiedził już około 60 powiatów, a w planach przed wyborami jest ich zdecydowanie więcej. Wystąpienia publiczne pozwalają mu poczuć się pewniej. Nie jest to jednak, według doniesień informatorów portalu msn.com, zbyt zdrowe podejście. - Duda jest histerykiem. Podczas tych przemówień widać, jak sam się nakręca swoimi słowami. Gdy jeszcze pracował na UJ, wiele rozmów z Zimmermannem kończyło się krzykiem. Potrafił uderzyć pięścią w stół i trzasnąć drzwiami - opowiada naukowiec, który zna prezydenta jeszcze z Krakowa. Mamy nadzieję, że zbliżające się wybory i nerwy, które mogą dotknąć prezydenta, nie wywołają u niego tak agresywnej reakcji.

PRZECZYTAJ: Beata Szydło ostrzega Polaków. Możecie stracić oszczędności życia

PRZECZYTAJ: Szaleństwo! Nowy podatek zapłacą nawet najbiedniejsi

PRZECZYTAJ: Skatował i zakopał psa żywcem. Powód cię rozwścieczy

Andrzej Duda fot. Wikimedia Commons Agata Duda Fot. Łukasz Szymczuk/KPRP, prezydent.pl Andrzej Duda fot. youtube.com/AkademiaCzerniaka
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News