Duda cierpi na chorobę filipińską?! Szokujące nagranie krąży po sieci

Duda cierpi na chorobę filipińską?! Szokujące nagranie krąży po sieci

Andrzej Duda w minioną niedzielę wziął udział w obchodach 75. rocznicy rzezi wołyńskiej. Makabra, której doznali Polacy ze strony UPA została przez prezydenta przypomniana i godnie upamiętniona. Teraz do sieci wyciekło nagranie, które pokazuje Dudę na mszy w Katedrze w Łucku - na nim jednak prezydent nie wygląda zbyt dobrze. Internauci już go osądzili.

Andrzej Duda, aby uczcić rocznicę rzezi wołyńskiej, wybrał się na Ukrainę. Wziął udział między innymi w mszy świętej w intencji ofiar rzezi w Katedrze Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Łucku. To właśnie tam został uchwycony przez kamery w bardzo niekorzystny sposób. Czerwony i opuchnięty na twarzy, chwiejący się lekko na nogach! Co się stało z prezydentem?

Kolejne ofiary choroby filipińskiej?! Andrzej Duda nie wygląda zbyt dobrze

Pierwszy na "chorobę filipińską" cierpiał Aleksander Kwaśniewski. Ówczesny prezydent pojawił się na konferencji prasowej chwiejąc się na nogach i bełkocząc. Widocznie był pod wpływem alkoholu, co jednak spróbował zatuszować stwierdzeniem, że "podczas pobytu na Filipinach zaraził się jakąś egzotyczną chorobą i jest pod wpływem silnych antybiotyków". Nikt nie uwierzył, a "choroba filipińska" aż do teraz jest synonimem upicia i alkoholizmu. Andrzej Duda, którego widzimy na filmiku, również mógłby być podejrzewany o spożywanie alkoholu. Tak przynajmniej twierdzą internauci, którzy brutalnie wyszydzają prezydenta Polski. - Chłopiec wyraźnie jest napruty bimbrem , a rumiany że nie wypowiedzieć - pisze jedna z internautek na Facebooku. - Wczorajsze obchody Wołyń. Bimber to nie są żarty. Choroba filipińska level Aleksander. - pisze rozbawiony internauta na Twitterze. Nie ma jednak oficjalnego dowodu, że prezydent był pijany. Wszystko mogło być równie dobrze grą światła lub złym samopoczuciem. Przychodzenie w stanie nietrzeźwości na tak uroczyste wydarzenie byłoby faktycznie koszmarnym i godnym potępienia zachowaniem.   Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ostatnie pożegnanie. Morawiecki we łzach na cmentarzu
  2. Wyborcy PiS dostali szału! Poturbowano kobietę i niewidomego na spotkaniu z Jakim
  3. Słynny dziennikarz TVN obraził Morawieckiego! "To ciężka patologia"
  4. Wilk nie mógł jeść ani pić przez wiele dni. Powód odbiera wiarę w ludzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News