Przyjaciele Dudy przerwali milczenie. Zdradzili jego najintymniejsze sekrety

Przyjaciele Dudy przerwali milczenie. Zdradzili jego najintymniejsze sekrety Źródło: fot. Twitter

Chyba każdy chciałby wiedzieć, jaki prywatnie jest prezydent Andrzej Duda. Jego przyjaciele wyszli tym pragnieniom naprzeciw. Przerwali milczenie i zdradzili jego najintymniejsze sekrety.

Przyjaciele prezydenta opowiedzieli o nim w wywiadzie przeprowadzonym przez Newsweeka. Odkryli prywatną twarz głowy naszego państwa. Andrzej Duda zawsze wzbudzał zainteresowanie, ale po nieudanym pomyśle na przeprowadzenie referendum - jest jeszcze bardziej rozchwytywany. Według jego bliskich i dziennikarki, która pisząc swój artykuł, zrobiła Dudzie swoistą psychoanalizę, prezydent jest uległy i podatny na wpływy. Ma o tym świadczyć nawet ostatnia sytuacja z referendum, kiedy już wcześniej dostosował się do oczekiwań Jarosława Kaczyńskiego, zamiast jeszcze do ostatniej chwili przekonywać senatorów do swoich racji.

Andrzej Duda - jaki jest?

- Nie będzie walczył. On jest za słaby, żeby walczyć. Zawsze musiał mieć kogoś nad sobą i dalej ma. Jest sterowalny, nie ma swojego zdania – stwierdza profesor Jan Zimmermann, wieloletni mentor prezydenta. - Co jakiś czas przychodzi mu refleksja, że może by coś jednak zrobić samemu. Ale po chwili dochodzi do wniosku, że jest za słaby, nie daje rady – mówił z kolei Grochal, jeden z kolegów Dudy z UJ. Z wywiadu wynika, że Andrzej Duda przez swoje cechy charakteru nie jest predysponowany do pełnienia tak poważnej roli w naszym państwie. Mimo wszystko, prezydent cieszy się dużą sympatią społeczeństwa, więc może to okaże się ostatecznie ważniejsze niż zdanie niezbyt życzliwych przyjaciół. Jarosław Kaczyński Andrzej Duda Fot. Wikimedia Commons Andrzej Duda Fot. Wikimedia Commons Agata Duda: Nieznane fakty z jej życia Twitter.com/@AndrzejDuda Andrzej Duda fot. Twitter.com/Andrzej DudaZOBACZ TAKŻE:
  1. Kinga Rusin boi się o swoją córkę. To może się źle skończyć
  2. Fanki Roznerskiego zrozpaczone. Nie mogą się z tym pogodzić
  3. Największa gwiazda „Mam Talent” leży w szpitalu w ciężkim stanie. Porzucili ją przyjaciele
  4. Torturował zwierzaka na oczach turystów. Wszyscy mieli niezły ubaw
  5. Śmierć dobiła gwiazdę DDTVN. „Kochałam cię”
Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News