Burda podczas wizyty Dudy i Morawieckiego! Tłum zaczął ich wyzywać

Burda podczas wizyty Dudy i Morawieckiego! Tłum zaczął ich wyzywać Źródło: fot. flickr

Andrzej Duda wraz z premierem Morawieckim byli obecni na uroczystości upamiętniającej 38. rocznicę podpisania porozumień sierpniowych. Podczas ich wizyty wśród widowni rozpoczęła się prawdziwa burda.

Andrzej Duda niejednokrotnie podczas swoich wizyt był krytykowany, za podpisanie reform wprowadzanych przez PiS. Tyczy się to również wyjazdów zagranicznych, jednak w naszym kraju także nie brakuje przeciwników prezydenta Dudy. Widać było to szczególnie podczas obchodów 38. rocznicy podpisania porozumień sierpniowych w Gdańsku, gdzie prezydent wraz z premierem złożyli wiązanki przed bramą stoczni.

Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki w centrum burdy podczas wizyty w Gdańsku

Wszystko rozpoczęło wystąpienie Morawieckiego, który opisywał PiS jako spadkobierców Solidarności. - Dzisiaj, po 38 latach chcę zadeklarować, że jesteśmy nie tylko w sferze idei spadkobiercami solidarności, ale też w sferze czynu poprzez naszą politykę społeczną, nasze podejście do gospodarki - mówił Mateusz Morawiecki. Potem prezydent wraz z premierem złożyli wieńce przy bramie stoczni gdańskiej. Wtedy właśnie z tłumu zaczęły płynąć krzyki skierowane w stronę polityków. Część osób obecnych na uroczystości zaczęło skandować słowo "konstytucja". Już po chwili do głosu doszły osoby wspierające zarówno prezydenta, jak i PiS, które zaczęły wołać "Precz z komuną". Krzykom nie było końca, przez co już po chwili z tłumu słychać było tylko i wyłącznie narastający i ogłuszający hałas, który z każdą chwilą tylko narastał. Wiele osób obawiało się, że na samych słowach może się nie skończyć i niektórzy z krzyczących postanowią przejść do rękoczynów. Tak się jednak na szczęście nie stało. Niestety uroczystość upamiętniające jedne z najważniejszych wydarzeń w naszej historii, za które wiele osób oddało życie, zostały przerwane przez przepychanki polityczne osób o zmiennych poglądach.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wałęsa „poda rękę” Morawieckiemu. Ale najpierw go ośmieszył
  2. Masz kredyt w którymś z tych banków? To one zrujnowały życie milionów Polaków
  3. Usiadł na Lechu Kaczyńskim. Teraz policja zniszczyła mu życie
źródło: wp.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News