Bronisław Komorowski właśnie upokorzył Andrzej Dudę! PiS prosi go o zmianę zdania

Bronisław Komorowski właśnie upokorzył Andrzej Dudę! PiS prosi go o zmianę zdania

Andrzej Duda znalazł się w fatalnej sytuacji. Bronisław Komorowski upokorzył Prezydenta, a ten próbuje go przekonać do zmiany zdania!

Andrzej Duda odbył dziś długą rozmowę z dziennikarzem Telewizji Polskiej, którą mogli zobaczyć wszyscy widzowie stacji. Prezydent poruszył między innymi niezwykle burzliwy temat tegorocznych obchodów święta 11 listopada. Przypomnijmy, że już za niecałe trzy tygodnie będziemy obchodzili okrągłą, setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Na tegorocznym marszu Prezydent chciał połączyć wszystkie środowiska. Zamiast wielkiego sukcesu wizerunkowe, skończyło się to jednak wielką wtopą. Wszystko przez Komorowskiego, który nie miał litości dla Andrzeja Dudę.

Jak Andrzej Duda odpowiedział Bronisławowi Komorowskiemu? Prezydent zaprasza wszystkich na obchody

- Ja już byłem kilkakrotnie pytany, czy zapraszam także obecną opozycję parlamentarną i w ogóle opozycję, jeżeli chodzi o ugrupowania, które są w opozycji, byłych prezydentów. Oczywiście, bardzo proszę, apeluję, zapraszam wszystkich. Uważam, że wszyscy powinniśmy brać udział, że to powinien być dzień wolny od jakichkolwiek politycznych swarów i innych. Wznieśmy się ponad to i to niesłychanie piękne wydarzenie w naszych dziejach, jakim było odzyskanie niepodległości, uczcijmy razem, uczcijmy z godnością, bo to jest ważne - powiedział z uśmiechem Andrzej Duda, którego wybił nieco z pozytywnego rytmu dziennikarz. Krzysztof Ziemiec przypomniał bowiem prezydentowi, że Bronisław Komorowski w wywiadzie udzielonym dziś Radiu Zet przyznał, iż nie ma ochoty pojawić się na obchodach, gdyż "nie chce później słuchać inwektyw". Była głowa państwa wyznała także, iż kiedy zapraszała przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości na podobne uroczystości w czasie swej prezydentury, spotykała się z niespodziewaną odmową.

Prezydent prosi Bronisława Komorowskiego

Andrzej Duda zdecydował się jednak odpowiedzieć na te upokarzające go według internautów słowa poprzednika. Prosi go o zmianę zdania i pojawienie się obok polityków PiS.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Mam nadzieję, że pan prezydent jednak zmieni zdanie. To jest - powtarzam - uroczystość absolutnie wyjątkowa, to jest stulecie odzyskania niepodległości, więc ta data, 11 listopada, ma rzeczywiście w tym roku wyjątkowy wymiar i to święto w związku z tym też ma szczególny wymiar. Bardzo by mi zależało, żebyśmy byli wszyscy razem - zaapelował ostatecznie Andrzej Duda.  1. Chcesz dostać 500 plus albo 300 plus? Lepiej się pospiesz!
  2. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  3. Spała ze znanym politykiem PiS, teraz ujawnia wszystkie szczegóły. „To ZBOCZENIEC”
  4. Pies, który jest trudny w wychowaniu? Jeden Twój błąd, a koniec będzie tragiczny
  5. Polska będzie miała pierwszego prezydenta kobietę? Wszystko na to wskazuje!
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu