Andrzej Duda stwierdził, że jest moc i pokazał biceps. Polacy składają się ze śmiechu

Andrzej Duda stwierdził, że jest moc i pokazał biceps. Polacy składają się ze śmiechu Źródło: Flickr/Kancelaria Prezydenta RP

Andrzej Duda wizytował ostatnio gminę w województwie Podlaskim. Później wstawił w mediach post społecznościowych, który kompletnie zaskoczył internautów. Prezydent pokazał mięśnie.

Andrzej Duda jako prezydent RP ma bardzo napięty terminarz. W środę udał się na wizytację do gminy Kulesze Kościelne w powiecie wysokomazowieckim (województwo podlaskie). Internautów jednak zaskoczył późniejszy wpis polityka.

Andrzej Duda w odwiedzinach na Podlasiu

W podlaskiej gminie prezydent RP wygłosił przemówienie na temat inwestycji państwowych na Podlasiu, zaznaczając, że nie ma podziału na "Polskę A" i "Polskę B". Później spotkał się z Arturem Kosickim, marszałkiem województwa podlaskiego.

- Polska wszędzie jest Polską „A”, dlatego że jest jedna; to powinno przyświecać każdej władzy w Polsce [...] Polska jest jedna i dobra muszą być sprawiedliwie dzielone. To oznacza również, że tam, gdzie dawano do tej pory mniej, gdzie inwestowano mniej, teraz trzeba zainwestować więcej. To właśnie dlatego tutaj muszą zostać dokończone wcześniej zaplanowane drogi ekspresowe i autostrady - mówił Andrzej Duda w trakcie wystąpienia.

Andrzej Duda pokazuje biceps. Internauci padli ze śmiechu

- Obiecana wizyta w Kuleszach Kościelnych wreszcie doszła do skutku. Z przytupem i chyba ku radości wszystkich zainteresowanych. Serdecznie dziękuję Mieszkańcom za przemiłą atmosferę i zastrzyk pozytywnej energii. Jest moc! - napisał prezydent, wieńcząc swoją wypowiedź emotikoną z bicepsem. 

Tego internauci się nie spodziewali. Od jakiegoś czasu ta emotikona stała się popularna wśród młodzieży i celebrytów, ale w wykonaniu Andrzeja Dudy jeszcze jej nie widzieli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ale prezydent się zrobił "młodzieżowy", wow... - pisała internautka.

- Przegapiłem start kampanii? - nabijał się użytkownik.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Smutne informacje o Barbarze Kurdej-Szatan. Lekarz przekazał jej druzgocącą diagnozę

- Panie Prezydencie, Kulesze Kościelne są gminą, gdzie w 2015 roku zdobył Pan tam ponad 90% głosów. Dobrze, że pamięta Pan o najwierniejszym elektoracie - zauważył inny internauta, również kończąc wypowiedź emotikoną z bicepsem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bezbronna leżała na szpitalnym łóżku. Została zgwałcona, ale najgorsze stało się dopiero potem
  2. Polacy nie dostaną 500 plus i trzynastych emerytur? Niepokojące informacje, rząd zmienia budżet
  3. Nie żyje gwiazda MasterChefa. Nagła, tragiczna śmierć wstrząsnęła całą kulinarną branżą i show-biznesem
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

Źródło: Super-Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News