Przychodzili do niej Kaczyński i Duda. Pani Agata właśnie wyjawiła wszystko

Przychodzili do niej Kaczyński i Duda. Pani Agata właśnie wyjawiła wszystko Źródło: Prezydent.pl YouTubbe.com

Andrzej Duda w trakcie kampanii prezydenckiej swoim DUDAbusem zjechał sporą część kraju. W czasie jednej z takich podróży pojawił w miejscu, gdzie wcześniej próg przekroczył również Jarosław Kaczyński. Pani Agata Śliż zdecydowała się udzielić krótkiej wypowiedzi na temat tej wizyty.

Andrzej Duda skorzystał ze sprawdzonego miejsca i podobnie jak prezes Jarosław Kaczyński udał się do Pani Agaty. To spore wyróżnienie, ale kobieta nadal pozostaje skromna. Postanowiła wyjawić wszystko, prawda na temat tej wizyty trafiła do mediów. 

Kiedy Andrzej Duda pojawił się w Jaśle, odwiedził Panią Agatę, nie on pierwszy

Andrzej Duda chciał pokazać, że ceni sobie bezpośredni kontakt z wyborcami i dlatego właśnie wsiadł do DUDAbusu i ruszył w trasę. Skupiał się głównie na terenach mniej rozwiniętych. W centrum jego zainteresowań pojawiła się polska wieś, gdzie wiele osób podziela jego tradycyjne poglądy i wartości. Właśnie w czasie jednej z takich wizyt w podkarpackim Jaśle Andrzej Duda zdecydował się skorzystać z usług pani Agaty i jej restauracji Różana. Okazuje się, że wcześniej już jadał tam Jarosław Kaczyński. Głowa państwa przed pojawieniem się w lokalu wysłała krótką informację na temat preferencji menu, pani Agata zdradziła co było w niej zawarte.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Musieli dostosować się do prośby głowy państwa

Starający się o reelekcję Andrzej Duda nie ukrywa, że jest praktykującym katolikiem i żyje według zasad wiary. Z tego względu właśnie zdecydował się wysłać wiadomość do restauracji, która odpowiedzialna była za nakarmienie jego oraz sztabu wyborczego przebywającego wraz z nim na Podkarpaciu.

- Jeszcze przed przyjazdem prezydenta otrzymaliśmy informację, że pan Andrzej Duda jest religijny, dlatego w piątki zachowuje post i nie je mięsa - powiedziała dziennikarzom "Faktu" pani Agata Śliż. Restauracja Różana dostarczała prezydentowi jedzenie przez dwa dni, gdy ten rozmawiał z winiarzami o szkodach jakie ponieśli w związku z ulewami. To jednak nie wszystko co powiedziała na ten temat.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Złe wiadomości

2. Dziewczynka ze zdjęcia nie żyje, jej siostrzyczka walczy o życie. Ogromny ból, mama była bezradna

3. Pierwsze objawy zawału serca. Nie wolno ich lekceważyć

Jedzenie musiało im wyjątkowo smakować

- Muszą mieć do nas zaufanie i lubią naszą kuchnię. Poza tym tutaj jest taka piękna okolica. W takim otoczeniu można choć na chwilę odpocząć - powiedziała właścicielka restauracji, w której jadł Andrzej Duda. Goszczenie tak ważnych osób musiało na pewno być obarczone sporym stresem, lecz jak widać kuchnia musiała przypaść do gustu skoro związani z partią rządzącą politycy zdecydowali się wrócić. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Mateusz Borek nie wytrzymał. Został zapytany na wizji o zdjęcia swojego nagiego ciała, posypały się wulgaryzmy, awantura na wizji
  3. Ależ afera, przerwano milczenie ws. nieślubnego dziecka księcia Karola. Media weszły w posiadanie niebywałych dowodów
  4. Polski polityk oskarżony o straszną zbrodnię. Media dotarły do niewyobrażalnych ustaleń
  5. Zła wiadomość, wielu Polaków może dużo stracić. Mało kto wiedział
  6. Nie ma odwrotu, Aleksander Kwaśniewski podjął niespodziewaną decyzję. Wielu nie dowierza
  7. Mandat za brak dystansu na plaży? Policjanci odpowiadają, jak jest z karaniem na plażach
  8. Joanna Krupa przypadkiem pokazała kuchnię. Jest ogromne zaskoczenie, spodziewaliśmy się czegoś innego
  9. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News