Z ostatniej chwili: Andrzej Duda właśnie podpisał ustawę. Polacy dostaną dodatkowe pieniądze

Z ostatniej chwili: Andrzej Duda właśnie podpisał ustawę. Polacy dostaną dodatkowe pieniądze Źródło: youtube.com Prezydent.pl

Andrzej Duda podjął ostateczną decyzją i właśnie złożył swój podpis pod nową ustawą. Dzięki niej wielu Polaków może otrzymać dodatkowe pieniądze. Niezwykle pokrzepiające informacje obiegły media.

Andrzej Duda, mimo natłoku pracy związanego z przedwyborczą gorączką, stara się nie zapominać o obowiązkach prezydenta i wciąż dbać o dobro rodaków. W sytuacji, z jaką świat zmaga się od kilku miesięcy, jest to niezwykle istotne. Zupełnie niespodziewanie pojawiły się oficjalne informacje, że prezydent RP podpisał nową ustawę. Skorzysta na tym wielu Polaków. 

Andrzej Duda podpisał ustawę. Dodatkowe pieniądze dla Polaków 

Przekazywane przez Interię wieści nie pozostawiają w opinii publicznej już żadnych złudzeń. Już kilka tygodni po wybuchu epidemii w naszym kraju rząd przekazał oficjalne informacje o wprowadzeniu w życie Polaków tzw. tarczy antykryzysowej, która pomóc miała małym przedsiębiorcom uporać się z nagromadzającymi się finansowymi problemami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wielu mogło dzięki temu ubiegać się o bezzwrotną pożyczkę od państwa, dzięki której mogli chociażby opłacić zalegające rachunki. Wtorkowym popołudniem pojawiły się kolejne, wyjątkowo pokrzepiające doniesienia. Andrzej Duda właśnie podpisał ustawę o Tarczy Antykryzysowej 4.0. Co to oznacza? Skorzystać z niej będą mogły firmy, zmagające się z finansowymi kłopotami, wynikającymi z zasięgniętego wcześniej kredytu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż Kasi Cichopek w końcu pokazał twarze dzieci. Widok odebrał fanom mowę

2. Czynniki przyciągające kleszcze. Warto je znać

- Tarcza antykryzysowa 4.0 wprowadza m.in. dopłaty do kredytów dla firm znajdujących się w trudnej sytuacji z powodu pandemii. Reguluje też możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, a także wydłuża do 28 czerwca br. okres, w którym przysługuje zasiłek opiekuńczy - czytamy na łamach Interii. 

Wiadomość o podpisaniu ustawy oficjalnie przekazała Kancelaria Prezydenta RP. Właściciele firm niewątpliwie mają powód do radości. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziecko zjadło kotleta kupionego w Lidlu. Zmarło po 8 latach cierpienia
  2. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  3. Poprosił o napój na stacji benzynowej. Nie mieści się w głowie, co zrobił, gdy sprzedawca się odwrócił, nagranie zdruzgocze każdego
  4. Pracownik lokalnego sklepu zakażony. Połowa mieszkańców wsi w kwarantannie
  5. Mama z 5-letnim synkiem wsiadła do taksówki. Nagle kierowca wyrzucił ich z auta, powód przechodzi ludzkie pojęcie
  6. Novak Djokovic ma koronawirusa. Gwiazda światowego tenisa potwierdziła najgorsze informacje

Źródło: Interia

  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News