Andrzej Duda ma dwie siostry, biologiczną i przyrodnią. Media dotarły do nich

Andrzej Duda ma dwie siostry, biologiczną i przyrodnią. Media dotarły do nich Źródło: Andrzej Duda podczas kampanii w wyborach prezydenckich 2015. Wizyta w Lubartowie/Wikipedia/Radosław Czarnecki/creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl

W czasie kampanii wyborczej Andrzej Duda chętnie pojawiał się w towarzystwie swojej żony, Agaty i córki, Kingi. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że w skład jego najbliższej rodziny wchodzą jeszcze dwie kobiety. Prezydent ma dwie siostry - biologiczną i przyrodnią. Do obydwu kobiet dotarły media.

Andrzej Duda rzadko wypowiada się na temat swoich sióstr. Na próżno szukać o nich informacji w mediach. Niewiele osób w ogóle zdaje sobie sprawę z ich istnienia. Kim są siostry prezydenta i czym się zajmują? Po wyborach prezydenckich w końcu dotarły do nich media.

Andrzej Duda w otoczeniu najbliższej rodziny

Nikomu nie trzeba przedstawiać Agaty Kornhauser-Dudy, pierwszej damy, cenionej pedagog i nauczycielki języka niemieckiego. Żona prezydenta przez lara z pasją pracowała w szkole, teraz chętnie udziela się społecznie, spotykając się z Polakami. Wiele kobiet w kraju kojarzy ją ze świetnego wyczucia stylu. 

W mediach sporo można się także dowiedzieć o córce Andrzeja Dudy, Kindze, która tak jak tata ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Kinga Duda niedawno pojęła pracę za granicą, córka prezydenta wróciła do kraju tuż przed wyborami. Cała trójka pojawiła się na wieczorze wyborczym, by usłyszeć, że Andrzej Duda ponownie obejmie funkcję prezydenta. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Andrzej Duda ma dwie siostry, biologiczną i przyrodnią 

Anna Duda-Kękuś ma 40 lat, studiowała na AGH. Jest autorką prac naukowych z zakresu paliw i energii. Siostra prezydenta ściśle współpracuje z naukowcami z Republiki Czeskiej. Niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym. W mediach pojawiały się informacji, że wychowuje czworo dzieci i pracuje w Akademii Górniczo-Hutniczej.

Dominika Duda ma 32 lata, a została adoptowana przez rodziców prezydenta w wieku 16 lat. Ojciec Andrzeja Dudy, Jan Tadeusz Duda wyznał, że decyzja o adopcji nie należała do najłatwiejszych, ale para nawet przez chwilę jej nie żałowała.

- My z własnego doświadczenia wiemy, że to jest trudna decyzja, ale (…) według nas daje człowiekowi poczucie spełnienia. Żeby podjąć taką decyzję, trzeba mieć predyspozycje. Nie każdego stać na to i to nie jest jego wina, że nie jest w stanie przyjąć dziecka z biologicznie innych rodziców tak jak swojego - przekazał ojciec prezydenta.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się już tej nocy

2. Kolejne plaże zamknięte nad Bałtykiem. Powód jest jeden

Zgodnie z zapewnieniami taty prezydenta, wszystkie dzieci mają ze sobą świetny kontakt, a jego najmłodsza córka pracuje w dziale administracji jednej z krakowskich uczelni, a prywatnie wychowuje synka. Dominika Duda nie publikuje w sieci swoich zdjęć, chcąc pozostać całkowicie anonimową. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żałoba w Hiszpanii. Media potwierdziły najgorszą wiadomość, nie żyje legenda Sevilli, był jednym z najlepszych w historii
  2. Klientka chciała kupić w Biedronce pyszne słodkości. Nagle zobaczyła okropną rzecz, od razu złapała za telefon
  3. Janusz Palikot przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje, choroba zwyciężyła
  4. Krystyna Pawłowicz publicznie prosi o pomoc. Smutny wpis, liczy się każdy gest
  5. Nie będzie już tak łatwo zarejestrować się do lekarza. Większości ludzi nie będzie stać?
  6. Koszmarna nawałnica pojawiła się błyskawicznie. Ludzie nie zdążyli uciec, są zdjęcia

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News