Andrzej Duda pożegnał wielkiego Polaka. Ciężko uwierzyć, że nie żyje
pikio.pl
Irmina Jach - 16 Września 2020

Andrzej Duda pożegnał wielkiego Polaka. Ciężko uwierzyć, że nie żyje

Andrzej Duda opublikował w swoich mediach społecznościowy wpis dotyczący śmierci wielkiego Polaka. Prezydent pożegnał zmarłego w bardzo wzruszający sposób. Jego słowa głęboko poruszyły mieszkańców naszego kraju. Komentarze nie pozostają wątpliwości. Nie mogą uwierzyć w to, że odszedł tak szybko. Składamy najszczersze kondolencje.

Andrzej Duda pogrążył się w głębokiej rozpaczy po śmierci cenionego Polaka. Informacje o śmierci cenionego działacza obiegły krajowe media, zasmucając obywateli naszego kraju. Trudno uwierzyć, że odszedł tak szybko. Bliskim, przyjaciołom, współpracownikom i wielbicielom składamy wyrazy współczucia. To niejedyna smutna informacja, o której pisaliśmy dziś.

Tomasz Komenda po raz kolejny usłyszał wiele gorzkich słówDzieje się najgorsze. Chodzi o Tomka Komendę, nagle koszmar powróciłCzytaj dalej

Andrzej Duda pożegnał wielkiego Polaka

Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia, przekazał informację o śmierci Bartłomieja Skrzyńskiego, dyrektor biura "Wrocław Bez Barier" i rzecznik włodarza miasta do spraw osób niepełnosprawnych. Działacz robił wszystko, by wyeliminować bariery architektoniczne, które utrudniają funkcjonowanie osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Był organizatorem licznych wydarzeń i konferencji na ten temat. Został wyróżniony brązowym medalem w konkursie "Lodołamacze" w kategorii "Przedsiębiorca - osoba niepełnosprawna".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka mimo upływu lat nadal zachwyca swoim wyglądemPamiętacie Dr Quinn? Aktorka ma już 69 lat, ciężko uwierzyć jak wyglądaCzytaj dalej

Działacz cierpiał na na dystrofię mięśniową, która prowadzi do degeneracji, a czasem nawet zaniku mięśni. Ból towarzyszył mu każdego dnia życia. Do tej pory nie powstał żaden lek, który mógłby pomóc osobom zmagającym się z tym schorzeniem. Zmarł nagle, w wieku zaledwie 41 lat. Jego śmierć wprawiła prezydenta Wrocławia w prawdziwą rozpacz.

- Odszedł. Lecz dał nam dużo. Bardzo dużo. Mógłbym wiele o Nim napisać. Bardzo wiele. Kiedyś napiszę. Dziś jestem w stanie tylko: do zobaczenia Przyjacielu, dziękuję za wszystko! Kocham Cię - napisał Jacek Sutryk.

Dzisiaj grzeje:

1. Już wiemy, co dalej ze ślubami i weselami. Zapadła decyzja potwierdzona przez Kościół

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Polacy powinni się już przygotować. Meteorolodzy nie mają wątpliwości, chodzi o najbliższą zimę

Hołd zmarłemu złożył również prezydent Polski, Andrzej Duda. Uczcił pamięć Bartłomieja Skrzyńskiego w niesamowicie wzruszający sposób. W jego mediach społecznościowych pojawił się dedykowany wpis.

- Zmarł Bartłomiej Skrzyński „Skrzynia”, jedna z najbardziej znanych postaci w środowisku osób z niepełnosprawnościami. Był dziennikarzem, społecznikiem i rzecznikiem niepełnosprawnych Miasta Wrocław. Miał 41 lat. Nie skupiał się na sobie, służył innym ludziom. Czynił dobro. RiP - napisał na Twitterze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Tomasz Komenda powinien wrócić do więzienia". Niewyobrażalnie przykre słowa matki zamordowanej
  2. Niemieckiego U-Boota zatopił kaloryfer czy morski potwór? Nieprawdopodobna relacja kapitana
  3. Zapytali ministra zdrowia o zamknięcie szkół. Podał konkretny termin
  4. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie
  5. Popularne leki wycofane z aptek w całej Polsce. Jeśli je masz, natychmiast je wyrzuć
  6. Niestety, mamy fatalne wiadomości. Dziś ostatni dzień, pojawiły się niepokojące ostrzeżenia

Psychotest z obrazkiemCo zobaczyłeś na obrazku jako pierwsze? Szybki psychotest obnaży twoje największe lękiCzytaj dalej

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News