Andrzej Duda zamierza zmienić wygląd. Rozpoczął już przygotowania

Andrzej Duda zamierza zmienić wygląd. Rozpoczął już przygotowania Źródło: Instagram/prezydent PL

Andrzej Duda w ostatnim wywiadzie zapowiedział, że planuje ogromne zmiany. Chciałby zmienić swój obecny wygląd i zaczął już nawet pierwsze przygotowania. Polacy są ciekawi nowego wcielenia prezydenta.

Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Dudą uczestniczyli niedawno w specjalnej kolacji, która była zorganizowana jako spotkanie pary prezydenckiej z mediami. Dziennikarze w prywatnej rozmowie z prezydentem dowiedzieli się o jego planach względem własnego wyglądu.

Andrzej Duda planuje zmienić swój wygląd

Okazuje się, że nawet prezydent ma swoje postanowienia noworoczne i nie dotyczą one jedynie zbliżających się wyborów prezydenckich, w których prawdopodobnie Andrzej Duda będzie się ubiegał o reelekcję. Prezydent zdradził, że planuje spore zmiany dotyczące jego wyglądu. Wszystko przez to, że w ubiegłym roku nie miał okazji wystarczająco dużo pojeździć na nartach.

- Chciałbym trochę zeszczupleć. To oznacza, że muszę wdrożyć więcej aktywności fizycznej w swój plan dnia. Od grudnia 2019 r. nie skorzystałem z jazdy po śniegu. W nowym roku również nie miałem jeszcze tej okazji - mówił w wywiadzie dla Super Expressu prezydent RP.

Andrzej Duda upiecze trzy pieczenie na jednym ogniu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prezydent planuje połączyć swoje postanowienie z pożytecznymi dla spraw publicznych rzeczami. Dlatego zadeklarował w wywiadzie chęć wzięcia udziału w charytatywnych zawodach narciarskich, które na pewno pozwolą mu zgubić zbędne kilogramy, a przy tym wesprzeć szczytną inicjatywę i przy okazji ocieplić wizerunek przed zbliżającymi się wyborami.

Dzisiaj grzeje: 1.Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
2. Udało się! 20-latek, który katował kota metalową pałką, w rękach policji

- Mam nadzieję, że wezmę udział w zawodach charytatywnych, które są organizowane przez Małgorzatę Tlałkę-Długosz. Zawsze na nich jestem. Maraton charytatywny dla dzieci z niepełnosprawnościami to dla mnie priorytet i szczytna inicjatywa - zdradził w rozmowie z Super Expressem Andrzej Duda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. Nieoczekiwane oświadczenie Magdy z Pięknych i Młodych. Jedna ze stron skłamała i wprowadzała w błąd?
  4. Oprócz 13. i 14., emerytury mogą być jeszcze wyższe. Wystarczy spełnić jeden warunek
  5. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News