Do sieci wyciekła poufna rozmowa Andrzeja Dudy. Skandal na włosku, służby w akcji

Do sieci wyciekła poufna rozmowa Andrzeja Dudy. Skandal na włosku, służby w akcji Źródło: screen youtube.com/Polskie Radio

Andrzej Duda przeprowadził ważną rozmowę, która momentalnie trafiła do sieci. W opinii publicznej zapanowało poruszenie, a sprawą zajęły się odpowiednie służby.

Andrzej Duda nie przypuszczał, że jego poufna konwersacja trafi do sieci. Pałac potwierdził, że jednym z rozmówców jest prezydent RP, dlatego sprawą musiał zająć się właściwe służby. 

Niewiarygodne. Poufna rozmowa, w której uczestniczył Andrzej Duda, wyciekła do sieci 

Jak donosi RMF24, w mediach pojawiła się rozmowa prezydenta RP z rosyjskimi youtuberami, którzy podawali się za sekretarza generalnego ONZ António Guterresa. Pałac wszystko potwierdził. Sprawą zajęły się służby, które badają m.in. w jaki sposób przypadkowym osobom udało się połączyć z prezydentem Dudą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z przekazywanych przez RMF24 informacji wynika, że w konwersacji A. Duda opowiadała m.in. jak wygląda sytuacja epidemiologiczna w Polsce, podkreślając, że wszystko jest od kontrolą. 

- Podczas rozmowy pojawia się też temat osób LGBT. Żartowniś wskazuje, że Donald Tusk poskarżył się António Guterresowi, że Andrzej Duda dyskryminuje osoby nieheteronormatywne. Duda wypiera się tego i twierdzi, że Donald Tusk po prostu go nie lubi - informuje portal RMF24. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polskie matki z dnia na dzień stracą tysiące złotych. Nie da się ich odzyskać

2. Doda przyłapana w Dubaju na łamaniu obostrzeń. W ostry sposób odpowiedziała na krytykę

YouTuber porusza również temat Rafała Trzaskowskiego twierdząc, że kandydat na prezydenta kontaktował się z nim ujawniając, że ton on wygrał wybory. Rzekomy sekretarz generalny ONZ nawiązuje również do pomników Armii Czerwonej w Polsce. Z treści wynika, że rozmowa odbyła się pomiędzy niedzielą a poniedziałkowym wieczorem, bo prezydent mówi o tym, że czeka jeszcze na ogłoszenie przez PKW oficjalnych wyników wyborów.

Ustalono, że za dowcipem stoją: Władimir Kuźniecow i Aleksiej Stolarow. Okazuje się, że udało im się również wkręcić Harry’ego, Eltona Johna, prawdopodobnie Berniego Sandersa i Recepa Tayyip Erdogana. Obecnie nie jest pewne, czy zostaną wyciągnięte wobec nich konsekwencje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość z samego rana. Ulubieniec fanów przegrał z nowotworem, pozostawił trójkę małych dzieci i żonę
  2. Kto w dzieciństwie jadł kogel-mogel? Teraz kultowy deser zyskał zupełnie nową odsłonę
  3. Wszystko się nagrało. Przerażające sceny na południu Polski
  4. Mama zobaczyła list, który przyniosła córka i od razu zadzwoniła na policję. Polsat alarmuje: uważajcie na swoje dzieci
  5. Staszek wyzdrowiał z koronawirusa. Niestety, najgorsze zaczęło się dopiero wtedy
  6. Jarosław Bieniuk opublikowal zdjęcie Anny Przybylskiej. Wzruszające słowa na temat aktorki chwytają za serce

Źródło: RMF24 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News