Andrzej Duda
Pikio.pl
Monika Majko - 14 Października 2020

Wiadomość prezydenta Andrzeja Dudy do wszystkich Polaków. Wszystko po spotkaniu z szefem GIS

Andrzej Duda spotkał się w środę 14 października br. z Głównym Inspektorem Sanitarnym Jarosławem Pinkasem, rozmowa dotyczyła aktualnej i spodziewanej sytuacji epidemicznej w kraju. Po konsultacji z szefem GIS prezydent pilnie zaapelował do wszystkich Polaków.

Andrzej Duda spotkał się z szefem GIS Jarosławem Pinkasem, by porozmawiać o aktualnej sytuacji w kraju, związanej z rozwijającą się pandemią kornawirusa. Po konsultacji z Głównym Inspektorem Sanitarnym prezydent pilnie zaapelował do wszystkich Polaków.

Wszystkich ŚwiętychZapadła decyzja w sprawie Wszystkich Świętych. Wszyscy dowiedzieli się przez specjalny komunikat archidiecezjiCzytaj dalej

Andrzej Duda zaapelował do wszystkich Polaków

W związku z drastycznie wzrastającą liczbą nowych przypadków zakażeń koronawirusem na terenie naszego kraju, prezydent Andrzej Duda skonsultował obecną sytuację pandemiczną z Głównym Inspektorem Sanitarnym Jarosławem Pinkasem. Po spotkaniu głowa państwa zaapelowała do obywateli za pomocą mediów społecznościowych.

- W najbliższych dniach spodziewane są dalsze wzrosty liczby zakażeń. To wynik zachorowań sprzed kilku dni. Dalsza przyszłość też zależy od nas. Myj ręce! Noś maseczkę! Chroń Seniorów! - zaapelował prezydent Andrzej Duda na Twitterze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta przeszła na dietę24-latka ważyła 300 kg. Postanowiła zmienić swoje życie, rok później była nie do poznaniaCzytaj dalej

Dynamiczny wzrost liczby zakażonych osób zmusił polski rząd do podjęcia ważnych decyzji w sprawie kolejnych obostrzeń na terenie naszego kraju. Od soboty 10 października cała Polska została objęta tzw. żółtą strefą co oznacz powszechne zaostrzenie rygoru sanitarnego, m.in. powrót do obowiązku zasłaniania ust i nosa podczas opuszczania swojego miejsca zamieszkania.

Dzisiaj grzeje:

1. Polacy oficjalnie dowiedzą się jutro. Napłynęły doniesienia po spotkaniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

2. Zmieniają obostrzenia, właśnie opublikowano nowe rozporządzenie. Już jutro wchodzą w życie

3. Pomarańczowy alert objął właśnie tysiące Polaków. Sytuacja jest bardzo zła, pojawiły się oficjalne ostrzeżenia

W środę 14 października br. Ministerstwo Zdrowia przekazało informacje o kolejnych 6526 osób, u których wykryto zakażenie koronawirusem. Łącznie w Polsce od początku pandemii potwierdzono badaniami 141 804 przypadków COVID-19, a 3 217 osób zmarło w wyniku zakażenia. Na świecie łączna liczba zakażonych osób przekroczyła 38,2 mln, a śmierć z powodu COVID-19 poniosło ponad 1,09 mln chorych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tysiące osób dostaną dziś takiego samego SMS-a. Zaskakujące informacje, rozsyła je Rossmann
  2. Anna Lewandowska zadziwiła tysiące Polaków. Nagle, zaczęła się śmiać z samej siebie (FOTO)
  3. Wiadomość prezydenta Andrzeja Dudy do wszystkich Polaków. Wszystko po spotkaniu z szefem GIS
  4. Już od czwartku, po 2080 złotych "na rękę". Duża grupa Polaków dostanie pieniądze, lepiej sprawdzić
  5. MZ przekazało najgorsze wiadomości. Wkrótce Polaków czeka nieuniknione, jest potwierdzenie
  6. Wyciekł najlepszy pod słońcem przepis na pierogi według Magdy Gessler. Równie aksamitnego farszu nigdy nie jedliście

Psychotest z liśćmiWybierz liść i poznaj swoją przyszłość. Odpowiedź zdradza, co czeka cię w najbliższym czasieCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News