W transmisji na żywo prezydent Duda ujawnił rodzinny dramat. Jego bliski został niestety zakażony

W transmisji na żywo prezydent Duda ujawnił rodzinny dramat. Jego bliski został niestety zakażony Źródło: Facebook.com Andrzej Duda

Andrzej Duda wspomniał podczas transmisji na żywo o chorobie w rodzinie. Bliski prezydenta Polski został zakażony koronawirusem, mężczyzna pracuje jako lekarz.

Andrzej Duda w czwartek 14 maja 2020 roku odpowiedział w transmisji na żywo na pytania od obywateli. W trakcie programu prezydent Polski wspomniał o swoim bliskim, który został zakażony koronawirusem. Słowa głowy państwa wywołały spore poruszenie.

Andrzej Duda wspomniał o kuzynie, który zaraził się koronawirusem podczas pracy w szpitalu

Jeszcze nie opadły emocje związane z udziałem Andrzeja Dudy w raperskiej akcji #Hot16challange, mającej na celu pomoc w zbieraniu środków na walkę z pandemią koronawirusa. W dzisiejszej transmisji na żywo, prezydent został zapytany o znaczenie swoich słów "nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły", które zarapował w trakcie swojego nagrania. W trakcie odpowiedzi, polityk ujawnił, że członek jego rodziny przeszedł zakażenie koronawirusem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mówiąc wprost "nie pytają cię o imię", miałem na myśli wszystkich tych ludzi z personelu medycznego, lekarzy ratowników pielęgniarzy, którzy nie pytają nikogo o imię i niosą pomoc. Gdzieś w głębi duszy miałem też pewnie tutaj na myśli mojego kuzyna, który jako lekarz niósł ludziom pomoc i sam został zakażony koronawirusem.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Media przekazały, że na COVID-19 zmarł polski lekarz, który pomógł wielu dzieciom za granicą
2. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje polska legenda, niestety

Mimo że wcześniej było już zagrożenie, że jest chory i był na kwarantannie, to wrócił do szpitala odważnie i uważał, że takie jest jego powołanie i realizował to do końca. Zachorował, ale na szczęście wraca już do zdrowia - wyznał prezydent.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Parenting: Lekarze byli w błędzie? Pomylono chorobę Kawasakiego z innym schorzeniem
  2. Pudzian chwycił za mikrofon i się zaczeło. Wybrał najpiękniejsze kobiety świata. "Gryzłbym jak Reksio"
  3. Wyjaśniła się przyszłość emerytów. Minister zabrał głos w sprawie przyszłych wypłat
  4. Wyciekła smutna prawda. Fani "M jak miłość" nie mieli pojęcia, że było aż tak źle, słowa Kożuchowskiej nie pozostawiają wątpliwości
  5. Krzysztof Respondek nie mógł dłużej ukrywać. Wydało się, co działo się w kopalniach, ciężko uwierzyć
  6. Dlaczego pomidory pękają na krzaku? Zła oznaka, wysyłają ważny sygnał, musisz działać z rozmysłem

źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News