SOP naraził prezydenta Dudę na poważne niebezpieczeństwo? Kulisy wydarzeń są wstrząsające

SOP naraził prezydenta Dudę na poważne niebezpieczeństwo? Kulisy wydarzeń są wstrząsające Źródło: youtube/ TVP Info

Andrzej Duda narażony na poważne niebezpieczeństwo? Media coraz głośniej huczą o zaniedbaniu ze strony SOP, która nie zareagowała, gdy sytuacja tego wymagała.

Andrzej Duda zakończył właśnie swoją podróż po Polsce, w czasie której, jak wcześniej zapowiadał, odwiedził wszystkie powiaty, spotykając się z rodakami. Po krótkich przemówieniach prezydent RP za każdym razem wychodził do mieszkańców, by móc zamienić z nimi choć słowo, ustawić się do zdjęcia, czy zwyczajnie uścisnąć dłoń. Media nie mają wątpliwości, że w czasie jednej z wizyt doszło do poważnego zaniechania ze strony SOP, która naraziła Dudę na ogromne niebezpieczeństwo. 

Andrzej Duda w niebezpieczeństwie, wszystko przez SOP? Kulisy wydarzeń są wstrząsające 

Kilka dni temu prezydent RP odwiedził Zakliczyn, który było już ostatnim miejscem na jego trasie. Nikogo nie zdziwił fakt, że po przemówieniu Andrzej Duda wyszedł do mieszkańców, a jednocześnie swoich sympatyków, by mogli krótko porozmawiać z nim o trapiących ich kwestiach. Pod koniec spotkania doszło do zatrważającego incydentu, o którym piszą media. Młoda kobieta rzuciła się na szyję prezydenta, czule go obściskując, a opisem całej sytuacji i towarzyszącymi jej emocjami podzieliła się na Twitterze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu. Mieć Cię tak blisko, poczuć ciepło Twojej szyji na moich ustach.. ciepło ramion, uśmiech i spojrzenie.... Upewniłam się tylko w tym, że kocham jak nigdy nikogo - napisała niejaka Jolka Rosiek, zamieszczając również zdjęcie z prezydentem. 

Tymczasem media snują, że podobne zdarzenie w ogólnie nie powinno mieć miejsca - zarówno w przypadku innej osoby, jak i niejakiej pani Rosiek, która została uznana za niezrównoważoną. Opinia publiczna uważa, że Służba Ochrony Państwa dopuściła się zaniechania i brakiem interwencji naraziła Andrzeja Dudę na poważne niebezpieczeństwo. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobie
2. Walka z czasem i śmiertelną chorobą. Robert Lewandowski pierwszy raz poprosił o pomoc

- Często jest tak, że z miłości można kogoś udusić. To był zdecydowanie błąd SOP-u. Nikt nie miał prawa podnieść rąk w bliskiej obecności prezydenta i założyć je na jego barki. Tu, mimo że to kobieta, powinna być natychmiastowa reakcja. Służby powinny wcześniej wiedzieć i rozpoznać tę kobietę, bo były podstawy do tego za względu na jej publikowane w internecie słowa, które mogły wskazywać na jej niezrównoważenie - powiedział dla Faktu były szef ochrony prezydenta Kwaśniewskiego, Jerzy Dziewulski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Perfekcyjny kotlet schabowy po staropolsku. Najlepszy przepis Kuronia sprawi, że każdy będzie prosił o dokładkę
  4. Odebrał ze szkoły córkę, zauważył na jej kroczu plamę. Jego reakcja wprawia w osłupienie
  5. Miała urodzić czworaczki, w połowie ciąży dostała tragiczną wiadomość. Zaczął się wyścig z czasem, przed porodem umierały kolejne dzieci  

Źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News