Dotarli do sąsiadów Andrzeja Dudy. Wyciekła prawda o głosowaniu

Dotarli do sąsiadów Andrzeja Dudy. Wyciekła prawda o głosowaniu Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Zgodnie z nieoficjalnymi, cząstkowymi wynikami wyborów prezydenckich, które zostały przekazane dzisiaj podczas konferencji wyborczej Państwowej Komisji Wyborczej, Andrzej Duda zwyciężył w głosowaniu. Wyniki wyborów napłynęły już w większości obwodów. Wiadomo, jak glosowali sąsiedzi prezydenta. Wiele osób może być zaskoczonych.

Wczoraj odbyły się wybory prezydenckie 2020. Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski stanęli do walki o urząd prezydenta. Polacy od 7:00 do 21:00 mogli pojawić się w lokalach wyborczych, by oddać swój głos na jednego z kandydatów. Wiadomo już, jak głosowali mieszkańcy Krakowa - sąsiedzi prezydenta Dudy. 

Andrzej Duda wygrywa wybory prezydenckie? 

Państwowa Komisja Wyborcza zwołała dzisiaj o godzinie 8:00 rano konferencję prasową, podczas której zostały podane nieoficjalne, cząstkowe wyniki wyborów. Zgodnie z nimi prezydentem został Andrzej Duda. Jednak na ostateczne, oficjalne wyniki wyborów, będziemy musieli jeszcze poczekać.

Na stronie Państwowej Komisji Wyborczej znalazła się  większość protokołów z okręgów wyborczych na terenie całego kraju. Brakuje zaledwie kilku, ale wśród tych już złożonych, pojawiły się protokoły z komisji obwodowej z Krakowa, w której głosowali sąsiedzi Andrzeja Dudy. Jak przedstawiły się wyniki w tamtym regionie?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kto wygrywa wybory w Krakowie? Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski 

Andrzej Duda wraz z żoną i córką pojawili się wczoraj w komisji obwodowej w Zespole Szkół Nr 5, przy ul. Mackiewicza 15 w Krakowie. Protokół z wynikami wyborów z tej komisji obwodowej pojawił się już na stronie Państwowej Komisji Wyborczej. Zgodnie z nim, to nie obecny prezydent zdobył tam najwięcej głosów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polska w żałobie, wieść o nagłej śmierci zdruzgotała fanów. Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Na Wspólnej"

2. Magda Gessler była załamana śmiercią córki. "Gdyby dziecko było w odpowiedniej klinice"

Andrzej Duda w swojej komisji obwodowej uzyskał 404 głosów od swoich sąsiadów, podczas gdy Rafał Trzaskowski otrzymał ich aż 803. Oznacza to, że w większości sąsiedzi prezydenta nie poparli go. Pocieszać może jedynie fakt, że w komisji odnotowano wyjątkowo dużą frekwencję, która wyniosła aż 79 procent. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tajemnicza nagła śmierć słynnego sportowca. Niedawno odniósł życiowy sukces, miał tylko 30 lat
  2. Przecież kupowaliśmy je codziennie w Biedronce i Lidlu, po prostu ręce opadają. Nie do pomyślenia, jak wiele towarów ostatnio wycofano z obrotu
  3. Niemal 10 milionów dzieci nie wróci do szkoły. Słowa ekspertów zasmucają
  4. Po weselu Ola otworzyła niepodpisaną kopertę. Zobaczyła zawartość i o mało nie dostała apopleksji
  5. PKW właśnie przekazało najnowsze wyniki wyborów
  6. Andrzej Duda zaprosił Rafała Trzaskowskiego do pałacu. Szczera odpowiedź pojawiła się błyskawicznie

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News