Andrzej Duda ściskał mu dłonie, ich spotkanie było niezapomniane. Nie żyje słynny polski duchowny

Andrzej Duda ściskał mu dłonie, ich spotkanie było niezapomniane. Nie żyje słynny polski duchowny Źródło: .

Andrzej Duda wielokrotnie spotykał się z nim, ściskał mu dłonie i dziękował za wszystko. Jak się dowiadujemy, ten słynny, polski duchowny nie żyje. Odszedł z tego świata, ale Prezydent polski ani Polacy szybko o nim nie zapomną.

Andrzej Duda w tym tygodniu żegnał zmarłego Jana Szyszkę, a teraz okazuje się, że nie żyje kolejna, znana osoba. Pojawiła się informacja, że w tym fatalnym dla Polaków tygodniu odeszła  niezwykle znacząca dla naszego kraju postać.

Nie żyje słynny polski duchowny, który miał szansę spotkać się z Prezydentem Andrzejem Dudą, a ten w niezapomnianym geście ściskał i całował mu ręce. Ich spotkanie było wielkim wydarzeniem dla całego kraju i podkreśliło, jak istotna jest historia dla naszego narodu.

Nie żyje Łucjan Królikowski

Niedawno obchodził 100. urodziny. Ojciec Łucjan Królikowski odszedł, a wiadomość o jego śmierci wzruszyła miliony Polaków. O największych ludziach wspomina się bardzo rzadko. Ich życie poświęcone innym osobom pokazuje, że nie wolno myśleć tylko o sobie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Łucjan Królikowski przeżył II wojnę światową, mimo tego, że NKWD zesłało go na Sybir. Udało mu się przeżyć, został jednym z niewielu ocalałych. Przeżycia, których doświadczył podczas wojny i na zesłaniu, pozwoliły mu uwierzyć, że jest na tym świecie z konkretnego, ważnego powodu. Miała nim być pomoc niesiona sierotom. Oddał im nie tylko serce, ale i całego siebie. 

Andrzej Duda spotkał się z Ojcem Łucjanem

Ich spotkanie było wielkim wydarzeniem w skali całego naszego kraju. Prezydent Polski w pięknym geście ściskał dłonie duchownego i ze łzami w oczach dziękował mu za swoje poświęcenie i lata pracy z osieroconymi dziećmi.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Ojciec zginął w strasznym wypadku. Wtedy policjant wziął jego 2-letnią córkę i natychmiast zaczął działać

Pogrzeb duchownego odbędzie się 15 października w Bazylice św. Stanisława w Chicopee, gdzie przez ostatnie lata pełnił posługę duszpasterską.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla podmienił staruszkowi kartę. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Wiele razy gwałcił córkę, ma z nią 6 dzieci. "Najbardziej odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia”
  4. Kościół czeka wielka rewolucja? Chodzi o zniesienie celibatu, papież Franciszek zadecyduje
  5. Była kochanka księcia Karola wyjawiła mało znane sekrety. Wiadomo, w jaki sposób ukrywała się przed księżną Dianą

źródło: SE

Następny artykuł