Andrzej Duda już dawno się tak nie zbłaźnił. Jego słowa o globalnym ociepleniu to nie żart

Andrzej Duda już dawno się tak nie zbłaźnił. Jego słowa o globalnym ociepleniu to nie żart Źródło: Flickr/Lukas Plewnia

Andrzej Duda bardzo często korzysta z Twittera, żeby dzielić się swoimi refleksjami ze światem i Polakami. Większość jego wpisów dotyczy polityki i sytuacji w Polsce, tym wpisem jednak niesamowicie się zbłaźnił i wywołał drwiący uśmiech na twarzach internautów.

Andrzej Duda swoim wpisem na Twitterze pokazał się z nie najlepszej strony. Prezydent znany jest z tego, że bardzo często dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi różnych kwestii w Internecie. Ostatnio odniósł się do tematu, który jest jednym z najczęściej omawianych we współczesnym świecie. Po jego wypowiedzi o globalnym ociepleniu klimatu wiele osób zaczęło wątpić w inteligencję prezydenta. Tak bardzo głowa państwa nie zbłaźniła się już dawno.

Andrzej Duda wypowiedział się o globalnym ociepleniu

Andrzej Duda napisał coś, na co bardzo dużo osób spojrzało jak na kompromitację i rażący brak wiedzy. Wiele twitterowych wpisów Dudy wywołało w swoim czasie burzliwe reakcje ludzi, ale ten post o globalnym ociepleniu jest zdecydowanie jednym z tych, które zostaną zapamiętane przez wyborców i mogą zostać kiedyś wypominane przez opozycję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prezydentowi brakuje podstawowej wiedzy?

-Jak sobie pomyślę że płacimy za "globalne ocieplenie" i popatrzę za okno to mnie trafia szlag - tak brzmi komentarz prezydenta sprzed kilku lat, dotyczący jednej z najbardziej palących problemów współczesnego świata. Polityk był wtedy zaskoczony anomaliami pogodowymi.

Na końcu swojego posta dodał także smutną buźkę. Wpis ten sugeruje, że prezydent nie ma pojęcia na czym polega proces globalnego ocieplenia, jak działa i co go powoduje.

Ludzie bardzo szybko zareagowali na post prezydenta. Większość komentujących uważa, że po raz kolejny się zbłaźnił i wykazał ogromną ignorancją dotyczącą wiedzy o świecie i ekologii. Internauci piszą, że to żenujące, że polityk lubi się wypowiadać na tematy, o których nie ma pojęcia. Inni sugerują, żeby powinien wrócić do szkoły i przeczytać chociaż jedną książkę, bo brakuje mu podstawowej wiedzy. Część osób zastanawia się czy to co prezydent napisał jest poważne i czy to nie jest przypadkiem jakiś żart. 

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Wielka porażka Norbiego. Najnowsze doniesienia o „Jaka to melodia” ukazały brutalną prawdę
  4. Dramat ojca dzieci Małgorzaty Rozenek. Po udarze spotkało go kolejne wielkie nieszczęście
  5. Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata
  6. Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie

Źródło: Twitter

Następny artykuł