Andrzej Duda krytykowany przez Staniszkis
YouTube - Polskie Radio
Piotr Bernaciak - 11 Czerwca 2019

Staniszkis: "Duda w sensie inteligencji nie nadaje się na prezydenta"

Andrzej Duda w ostatnim czasie musi radzić sobie z bardzo trudnymi decyzjami. Jedna z nich jest wyjątkowo szeroko komentowana przez społeczeństwo. Jadwiga Staniszkis zdecydowała się na bardzo ostre słowa pod adresem polityka.

Andrzej Duda jako prezydent pełni jedną z najbardziej odpowiedzialnych funkcji w państwie. Nie tylko musi podpisać się pod każdą ustawą zaaprobowaną przez Sejm i Senat, ale również często ma za zadanie podejmować bardzo ważne decyzje, ze względu na które bywa gęsto krytykowany przez Polaków. Działania prezydenta nie zawsze spotykają się z powszechnym zrozumieniem, w związku z czym musi on sobie radzić z negatywnymi opiniami.

Jego ostatnie działania sprawiły, że na wypowiedź zdecydowała się Jadwiga Staniszkis. Profesor nie ukrywa, że jej zdanie na temat działalności prezydenta nie jest obecnie najlepsze. Zdecydowała się jednocześnie wypowiedzieć na temat sprawy, która rozgrzewa Polaków i zająć stanowisko w kwestii tego, co powinien zrobić Andrzej Duda.

Jak ona się ubrała?! Stylizacja Agaty Dudy na spotkaniu z rolnikami podbija sieć (Zdjęcia)Jak ona się ubrała?! Stylizacja Agaty Dudy na spotkaniu z rolnikami podbija sieć (Zdjęcia)Czytaj dalej

Andrzej Duda został skrytykowany przez Jadwigę Staniszkis

- Taśmy, za które został skazany Marek Falenta, doprowadziły do kryzysu rządu PO-PSL i w konsekwencji do wygrania wyborów przez PiS. Mnie interesuje w tej sprawie co innego. Być może ktoś w służbach specjalnych za tym stoi, kto steruje Falentą i komu przeszkadzają teraz rządy PiS-u. Być może to jest szantaż, aby nie ujawniać afer, które dotyczą ludzi na wysokich szczeblach w służbach specjalnych - powiedziała na temat afery podsłuchowej.

Wiele wskazuje na to, że ma swoją teorię, którą postanowiła się tym razem podzielić, by wzbudzić pewne podejrzenia u Polaków.

Andrzej Duda zdaniem Staniszkis nie nadaje się na prezydenta

- Duda, który w sensie charakteru i inteligencji nie nadaje się na prezydenta, jednak jest już młodszym pokoleniem. Oni nie byli uwikłani w mechanizmy przejścia. Prawdą jest, że gdyby nie PiS, to Duda nie robiłby kariery, zatem to groźba dotycząca ewentualnej drugiej kadencji - dodała Jadwiga Staniszkis.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski o śmierci znanych ludzi. Wstrząsające słowa poruszyły wszystkichCzytaj dalej

Zdaniem znanej socjolożki obecnie urzędujący prezydent nie nadaje się do pełnienia swojej funkcji, a swój wielki sukces zawdzięcza partii. Wygląda na to, że profesor nabrała przez lata dużego dystansu do działań Prawa i Sprawiedliwości. Jeszcze przed kilkoma laty była jedną z najbardziej znanych orędowniczek partii Jarosława Kaczyńskiego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Małgorzaty Rozenek. Jej ojciec jest zamieszany w "aferę podsłuchową". Reakcja gwiazdy mrozi krew w żyłach
  2. Twój fryzjer spadnie z krzesła, gdy cię zobaczy! W tych krótkich fryzurach będziesz wyglądać jak BOGINI
  3. Trąby powietrzne znowu przejdą przez Polskę, ale to nie wszystko. Pilne ostrzeżenia RCB dla całego kraju
  4. Najbrzydsze paznokcie hybrydowe w 2019 roku? "Dzieło" tej kosmetyczki doprowadziło klientkę do łez rozpaczy
  5. Michał Szpak w końcu znalazł drugą połówkę. To intymne zdjęcie z partnerką ujawnia wszystko
  6. Księżna Kate powiedziała wszystko nt. czwartej ciąży. Reakcja Williama zwala z nóg

Ranczo Featured PicAktorka serialu "Ranczo" wszystko ukrywała. Jej życie legło w gruzach, właśnie ujawniono dramatyczne faktyCzytaj dalej

Źródło: Polityczek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News