Załamany Andrzej Duda w 4 zdaniach przekazał Polakom tragiczną wiadomość o nagłej śmierci b. ministra. Ogłoszono datę pogrzebu

Załamany Andrzej Duda w 4 zdaniach przekazał Polakom tragiczną wiadomość o nagłej śmierci b. ministra. Ogłoszono datę pogrzebu Źródło: .

Andrzej Duda wczoraj jako pierwszy poinformował o niespodziewanej śmierci byłego ministra. Znana jest już data jego pogrzebu. Według wstępnych informacji przyczyną śmierci polityka była zatorowość płucna.

Andrzej Duda za pośrednictwem Twittera przekazał wczoraj tragiczne informacje. Zmarł Jan Szyszko, były minister środowiska. Śmierć polityka była szokiem dla wielu kolegów partii Prawa i Sprawiedliwości. Również prezydent RP nie krył, że jest załamany tą smutną informacją. Dzisiaj została podana data pogrzebu byłego ministra.

Andrzej Duda jest załamany informacją o śmierci Jana Szyszki

Wczoraj media obiegła smutna informacja. Nie żyje Jan Szyszko, były minister środowiska i kandydat w wyborach parlamentarnych. Śmierć polityka przyszła nagle, a prawdopodobną przyczyną zgonu była zatorowość płucna. Andrzej Duda we wczorajszym wpisie na Twitterze nie krył, że odejście Jana Szyszki jest dla niego ogromną stratą.

- Bardzo smutna, niespodziewana wiadomość. Dziś przed południem odszedł Pan Prof. Jan Szyszko. Naukowiec i polityk ale przede wszystkim dobry i życzliwy Człowiek, pasjonat przyrody, którego darzyłem wielką sympatią i szacunkiem. Fiat Voluntas Tua... RiP - napisał na swoim profilu na Twitterze prezydent RP, Andrzej Duda. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeszcze wczoraj Jan Szyszko miał spotkać się o godzinie 17.00 z mieszkańcami Hajnówki w tamtejszym Domu Kultury. W pewnym momencie organizatorzy tego wydarzenia odwołali catering, jednak nie poinformowali pracowników placówki z jakiego powodu. Dopiero o godzinie 13.17 biuro poselskie Jacka Boguckiego wysłało  zawiadomienie, że spotkanie Jana Szyszko z mieszkańcami Hajnówki zostaje odwołane. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak Miłość". Fani są zrozpaczeni
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

Według ustaleń Wirtualnej Polski, pogrzeb byłego ministra środowiska ma się odbyć w środę 16 października. Ceremonia pogrzebowa będzie miała miejsce w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłosnej. Jan Szyszko zmarł nagle w wieku 75 lat. Jeszcze dzień przed śmiercią polityk wygłosił swoje wystąpienie publiczne w Oleśnicy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS zapowiedział OLBRZYMIE zmiany w zakazie handlu w niedzielę. Wejdą już niedługo
  2. Karel Gott nie żyje. Na jaw wychodzą przerażające szczegóły
  3. Planujesz zakupy w Biedronce? Lepiej uważaj, bo możesz dostać bardzo wysoki mandat
  4. Słowa Rydzyka o grzechu odbiły się już echem w całej Polsce. Teraz to dopiero dolał oliwy do ognia
  5. 2 miesiące po tragedii Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o śmierci męża. Jej słowa rozdzierają serce

źródło: Wp

Następny artykuł