Andrzej Duda miał groźny wypadek
Andrzej Iwanczuk REPORTER
Irmina Jach - 10 Sierpnia 2020

Groźny wypadek Andrzeja Dudy. Zdjęcia z miejsca zdarzenia obiegły sieć

Andrzej Duda miał groźny wypadek. Chwila nieuwagi mogła skończyć się poważnymi konsekwencjami. Zdjęcia z miejsca zdarzenia opublikował "Super Express". Sytuacja była naprawdę poważna, prezydent mógł ponieść duże obrażenia ciała. Wiemy, co się wydarzyło i jakie były przyczyny wypadku.

Andrzej Duda jest zapalonym fanem sportów wodnych. Ostatnio publikowaliśmy zdjęcia pokazujące, w jaki sposób spędza swój wolny czas. Okazuje się, że spektakularne hobby prezydenta wiąże się z poważnym zagrożeniem zdrowia, a nawet życia. Media donoszą, że polityk miał wypadek. Niepokojące wydarzenia rozegrały się przed kilkoma dniami w Juracie, na Półwyspie Helskim, w czasie, gdy Andrzej Duda korzystał z urlopu.

Lech Wałęsa rozpaczliwe słowa niepokojące doniesieniaCoś niepokojącego dzieje się z Lechem Wałęsą. Publicznie błaga o wybaczenie, rozpaczliwe słowaCzytaj dalej

Andrzej Duda miał poważny wypadek

Tuż po zakończeniu kampanii wyborczej Andrzej Duda wybrał się na krótki wypoczynek do prezydenckiego ośrodka w Juracie. Towarzyszyły mu żona i córka. Tak jak każdego roku, prezydent spędzał wiele czasu realizując swoje największe hobby. Polityk uwielbia jazdę na skuterze wodnym. "Super Express" poinformował, że jedna z przejażdżek mogła skończyć się tragicznie. Dopóki Andrzej Duda jeździł na potężnej maszynie samodzielnie, cała zabawa przebiegała bez szwanku. Sytuacja skomplikowała się, kiedy podpłynął do pomostu i zabrał na pokład pasażerkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies zagrożenie udarMasz w domu psa? Przez najbliższe dni będą zagrożone, trzeba uważaćCzytaj dalej

Kobieta, która towarzyszyła Andrzejowi Dudzie, usiadła ze sterami. Niestety, szybko straciła panowanie nad pojazdem. W pewnej chwili skuter gwałtownie przechylił się w bok, a jego pasażerowie wylądowali w wodzie. Na szczęście, w pobliżu znajdowała się łódź Służby Ochrony Państwa. Funkcjonariusze niezwłocznie ruszyli na ratunek. Prezydent i jego znajoma zostali wyłowieni z wody, a pojazd odholowany na brzeg. Andrzej Duda wyszedł z wypadku cało. Miał wiele szczęścia. Skuter wodny osiąga prędkość 120 km/h.

- Takie wypadki są groźne, nawet bardzo. Zdarzają się poważne potłuczenia, połamane żebra, a przy dużej prędkości można nawet stracić przytomność i utopić się - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" prezes Zarządu Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Województwa Wielkopolskiego, Damian Jerszyński.

Dzisiaj grzeje:

1. Do mediów przedostały się doniesienia z „czerwonych stref” w Polsce. Co tam się dzieje?

2. Ogłoszono poważne zmiany w szkolnictwie. Wszyscy uczniowie będą się musieli dostosować

3. Prawie nikt nie znał mrocznego sekretu Grzegorza Miecugowa. Wyszło na jaw dopiero po latach

Przedstawiciel WOPR przypomniał także, że każda osoba, która oddaje się sportom wodnym tego typu, powinna pamiętać o noszeniu kasku i kamizelki ratunkowej. Do prowadzenia skutera potrzebne są także uprawnienia sternika motorowodnego. Kurs trwa do dwóch dni i kończy się państwowym egzaminem. Nie wiadomo, czy Andrzej Duda ma takie uprawnienie. Zdjęcia opublikowane przez tabloid pokazują jednak, że prezydent zapomniał o konieczności założenia kasku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Andrzej Duda popełnił ogromny błąd. Nie miał pojęcia, że jest obserwowany?
  2. Wprost z nieba runął do Wisły. Napływają niepokojące informacje, są poszkodowani
  3. Ogień zaczął trawić wszystko, na miejscu pilnie pracują strażacy. W polskiej miejscowości spełnia się najczarniejszy scenariusz
  4. Ogromny smutek. Nie żyje Paulina Socha
  5. Cała Biedronka musiała zostać zamknięta. Trudna sytuacja pracowników

psy test osobowościLiczba psów, jaką widzisz, zdradza o Tobie wszystko. Ilu się doliczyliście?Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News