Wyjątkowo smutne święta pary prezydenckiej. Andrzej Duda przekazał smutną wiadomość

Wyjątkowo smutne święta pary prezydenckiej. Andrzej Duda przekazał smutną wiadomość Źródło: East News Piotr Molecki

Andrzej Duda przekazał, jak w tym roku spędzi święta Wielkanoce. Zgodnie ze słowami prezydenta, będą to wyjątkowo smutne święta.

Andrzej Duda wyznał na antenie radia, jak w tym roku będzie wyglądało przeżywanie świąt wielkanocnych pary prezydenckiej. Prezydent przekazał, że będzie to wyjątkowo smutny okres. 

Andrzej Duda dotrzyma zaleceń Ministra Zdrowia 

Andrzej Duda dzisiaj w Polskim Radiu podzielił się ze słuchaczami, jak w tym roku będą wyglądać święta Wielkanoce w rodzinie prezydenta. Zgodnie ze słowami Dudy w tym roku jego rodzina i najbliżsi będą dotrzymywać zaleceń Ministra Zdrowia, który przekazał, że okres świąteczny nie powinien być momentem, kiedy Polacy zaczną łamać obowiązujące obostrzenia. 

- Każdy z nas będzie spędzał te święta osobno; zdecydowaliśmy, że się nie spotkamy. Tak jak wzywamy polskie rodziny, żeby ograniczały kontakty ze sobą, zwłaszcza, żeby uważać na osoby starsze, tak samo moi rodzice spędzą te święta sami we dwójkę. My z żoną też sami. Moje siostry w swoich rodzinach, będziemy się ze sobą kontaktować tylko przez telefon, może gdzieś za pośrednictwem internetu, żeby się nawzajem zobaczyć - przekazał Andrzej Duda. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oznacza to, że Andrzej Duda spędzi Wielkanoc ze swoją żoną, Agatą. Prezydent zachęca, by Polacy kontaktowali się ze swoją rodziną za pośrednictwem telefonów i internetu. 

Andrzej Duda zachęca do pamiętania o tych, którzy robią dla nas najwięcej 

Andrzej Duda zachęca, by Wielkanoc była wyjątkowym czasem. Prezydent przekazał, że w tyk okresie Polakom powinna towarzyszyć refleksja. Warto wykorzystać ten moment, by zatęsknić za najbliższymi, co w przyszłości może zaowocować. Co więcej, Wielkanoc zgodnie ze słowami prezydenta powinna zmusić do myślenia, o tych, którzy dziś robią dla Polaków najwięcej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przełom w walce z koronawirusem, wynalazek Polaków ma 100% skuteczność. Ruszyła masowa produkcja

2. Rok szkolny zakończy się w formie zdalnej? Minister Edukacji dał jasną odpowiedź, uczniowie nie będą zadowoleni

- O tych, którzy walczą o nasze zdrowie i życie, o wszystkich tych, którzy wykonują swoją służbę dla nas - nie tylko myślę o personelu medycznym i o wszystkich służbach mundurowych i innych, ale myślę też o tych, którzy służą po prostu swoją pracą. Sprzedając w sklepach, dostarczając towary i przesyłki, dzięki którym możemy na co dzień funkcjonować; tym, którzy pracują i dostarczają nam prąd, energię - dodał Andrzej Duda. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny apel Ministerstwa Zdrowia. Jeśli go nie wysłuchamy, liczba zakażonych może wzrosnąć o 50 tysięcy
  2. Nie żyje legenda polskiej piłki nożnej. Lekarze przekazali smutne informacje o śmierci polskiego piłkarza
  3. Rząd planuje wprowadzić wielkie zmiany tydzień po Wielkanocy. Chodzi o handel
  4. Tragiczne informacje, nie żyje pięć osób z jednej rodziny. Świętowali urodziny, po kilku dniach zaczęli po kolei umierać
  5. Uparty husky nie chciał iść na spacer. Jego reakcja podbiła serca internautów, jak małe dziecko
  6. Nagle wjechali wojskowi i policja. Zabraniali nagrywać porażającą interwencję, dot. czekających na zamówione jedzenie osób

źródło: interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News