Zdjęcie Andrzeja Dudy z warsztatu podbija sieć. Padły słowa o pipce, a kobieta wyznała prezydentowi miłość

Zdjęcie Andrzeja Dudy z warsztatu podbija sieć. Padły słowa o pipce, a kobieta wyznała prezydentowi miłość Źródło: Flickr/Lukas Plewnia

Andrzej Duda udał się na wizytację w warsztacie wojskowym w Poznaniu. Zdjęcie z tego wyjątkowego wyjazdu momentalnie stały się hitem Internetu. Padło wiele zadziwiających słów.

Andrzej Duda jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, a jego wpisy spotykają się z dosyć dużym odzewem internautów. Tak było i tym razem, gdy prezydent RP zamieścił zdjęcia z wizytacji warsztatu Wojskowych Zakładów Motoryzacyjnych SA w Poznaniu. Niektórzy z internautów zagalopowali się z komentarzami. Padło wiele zadziwiających słów i deklaracji. 

Dziwne komentarze na Instagramie prezydenta

Prezydent RP zamieścił dwa zdjęcia ze swojej wizyty z warsztatu. Na jednej zaprezentował czołg Leopard, który świeżo co zjechał z taśm fabryki. W drugim poście uwieczniono moment uścisku dłoni prezydenta i jednego z pracowników warsztatu. Zdjęcie opatrzono opisem, w którym padło hasło "męski uścisk dłoni", co momentalnie uaktywniło komentujących.

- Normalny facet, a nie jakaś pipa w rurkach - napisał internauta.

Nie wiadomo, czy użytkownik Instagrama miał na myśli prezydenta, czy może mechanika Wojskowych Zakładów Motoryzacyjnych uwiecznionego na zdjęciu. Jedna z użytkowniczek nawet zapytała, kogo miał na myśli komentujący, ale nie uzyskała żadnej odpowiedzi. To jednak nie koniec zadziwiających komentarzy, napisanych pod zdjęciem prezydenta.

Andrzej Duda może przeczytać na swoim profilu wyznanie miłości

Okazało się, że Andrzej Duda ma nie tylko wiernych fanów, ale i internetowe wielbicielki. Jedna użytkowniczka portalu postanowiła dać upust swoim uczuciom w komentarzu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Piękne foto Prezydent zwykłych Polaków Nie elit celebrytów aktoreczek pseudo piosenkarek Dlatego tak przez nich znienawidzony Kocham Pana - napisała internautka, zamieszczając na końcu posta mnóstwo emotikonem z sercem.

Nie zabrakło również żartownisiów, którzy znając poczucie humoru Andrzeja Dudy, nie odpuścili sobie żartobliwego komentarza. Jeden z nich zaproponował prezydentowi sesję zdjęciową.

- Prezydencie, naprawdę spoko Instagram! Umówimy się na sesje zdjęciowa? - zapytał użytkownik portalu.

Źródło: Instagram/andrzejduda

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz w BIKINI! Była Miss Polonia ma dziś 48 lat i pokazała, jak wygląda prawdziwe kobiece ciało, a nie manekina z reklamy
  2. NIE ŻYJE wybitna Polka, wszyscy zawdzięczamy jej wiele. Tragiczne doniesienia o śmierci legendy
  3. Tyle bez ściemy zarabiają pracownicy Biedronki i Lidla. Pospadacie z krzeseł
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Tragiczne wakacje bohaterki "Barw szczęścia". Zarażenie śmiertelną chorobą i problem z powrotem do Polski
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News