Wszystkich wryło. Andrzej Duda opublikował słowa o córce Tomasza Lisa, o co chodzi?
.
Aleksandra Bolko - 7 Lutego 2020

Wszystkich wryło. Andrzej Duda opublikował słowa o córce Tomasza Lisa, o co chodzi?

Andrzej Duda zamieścił tweeta o córce Tomasza Lisa. Ta dwójka reprezentuje skrajnie różnie poglądy polityczne, dlatego nikt nie spodziewał się takiej wypowiedzi.

Andrzej Duda od sierpnia 2015 jest Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej. Choć prezydent oficjalnie nie należy już do żadnej partii, nie jest tajemnicą, że Duda ma poglądy zgodne z postulatami PiS. Tomasz Lis natomiast jest jednym z największych krytyków polityki Prawa i Sprawiedliwości. Andrzej Duda opublikował słowa o córce dziennikarza, wszystkich wryło. 

Żona o ostatnich słowach Romualda LipkoOstatnie słowa Romualda Lipko wyciskają łzy. Jego żona zdradziła co jej powiedziałCzytaj dalej

Andrzej Duda wszystkich zaskoczył

Nie jest tajemnicą, że pan Tomasz Lis oraz prezydent Polski Andrzej Duda nie pałają do siebie sympatią. Reprezentują skrajnie różne poglądy polityczne, które uniemożliwiają im znalezienie wspólnego języka. Wiele razy wyrazili na swój temat bardzo niepochlebne komentarze, o których nie da się zapomnieć. 

Gdy prezydent Duda przebywał w Białym Domu w USA, dziennikarz podsumował tę wizytę następującymi słowami:

- Mam wrażenie, że pan Duda w relacjach z Kaczyńskim jest Adrianem stojący w korytarzu. A w USA... jak dzieci zabrane do Eurodisneylandu. To tego typu reakcja. Ten pan nie wskoczył do pałacu prezydenckiego, tylko to my wybraliśmy go na głowę państwa. A ostatnie dwa tygodnie były świadectwem tego, jak ten urząd jest w makabryczny sposób degradowany. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski ma wirusa HIV? Mocne oskarżenia jego byłej żony, opublikował wyniki badańCzytaj dalej

Innego razu naraził się prezydentowi poprzez oskarżenie jego córki o zamieszczenie wpisu, w którym prezydent mówił o tym, że jeżeli wygra w wyborach, odda statuetkę Oscara za film "Ida". Lis otwarcie komentował i potępiał tę sytuację w programie na żywo. Okazało się, że było to fałszywe konto i publicysta musiał oficjalnie przeprosić Kingę Dudę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka dowiedziała się, że jej mama dokonała aborcji. Gdy była z nią w ciąży
2. Przyczyna śmierci Lipko była inna? Ujawniono na co naprawdę zmarł, informacje porażają

Córka Lisa w centrum uwagi 

Tomasz Lis pochwalił się w mediach społecznościowych, że jego córka Pola Lis obroniła właśnie pracę magisterską. Pisała o amerykańskiej polityce zagranicznej, ukończyła Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Na post Tomasza Lisa zareagował sam prezydent, który napisał:

- Gratulacje! Ważny moment. Powodzenia.

Nikt nie spodziewał się tak miłych słów od prezydenta. Na jego zachowanie może wpływać fakt, że jego córka Kinga Duda również niedawno skończyła studia, więc wie jak czuje się dumny ojciec. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy miażdżycy mózgu. Jej powikłania są niezwykle niebezpieczne
  2. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  3. Roksana Węgiel przekazała kilka słów chorej Viki Gabor. Prawda o ich stosunkach wyszła na jaw
  4. Benedykt XVI w ciężkim stanie. Smutne, podjęto decyzję o jego dalszych losach
  5. Łzy same lecą. Romuald Lipko nie spełnił swojego ostatniego marzenia, zabrakło 7 dni

Mama, dziecko rodzi dzieckoNiewyobrażalne okrucieństwo, 5 latka urodziła dziecko, 9 latek ojcem. Podobnych do nich jest więcejCzytaj dalej

źródło: SE 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News