Wszyscy zastanawiali się, czy Andrzej Duda wystartuje w kolejnych wyborach. Znamy decyzję Kaczyńskiego

Wszyscy zastanawiali się, czy Andrzej Duda wystartuje w kolejnych wyborach. Znamy decyzję Kaczyńskiego Źródło: Wikipedia Commons/Saeima

Andrzej Duda po raz kolejny wystartuje w wyborach prezydenckich? Od wielu miesięcy obywatele zastanawiają się, kto będzie kandydatem partii rządzącej na to stanowisko. Jak się okazuje, decyzję tę już dawno podjął Jarosław Kaczyński.

Andrzej Duda znowu zostanie prezydentem? Zarówno w życiu realnym, jak i w Internecie obywatele ciągle zadają sobie pytanie, kto zostanie kolejnym prezydentem Polski, a kandydatów na to stanowisko nie brakuje. Także wśród PiS jest wielu chętnych, choć niewielu się do tego przyznaje. Jak donoszą media - Jarosław Kaczyński podjął już w tej sprawie decyzję.

Andrzej Duda zostanie kolejny raz Prezydentem RP?

Najnowsze informacje w sprawie kandydata, którego PiS zamierza wystawić w walce o prezydencki fotel, nie są wcale zaskakujące. Po raz kolejny, według "Wirtualnej Polski", będzie to Andrzej Duda. Dowodów na taką decyzję prezesa PiS dziennikarze dopatrują się w jednym z ostatnich wystąpień Jarosława Kaczyńskiego podczas pikniku PiS w Dygowie. Jarosław Kaczyński bardzo ciepło wyraził się wtedy o obecnej głowie państwa. Powiedział, że Andrzej Duda jest wspaniałym prezydentem, który jego zdaniem zasługuje na to, aby kolejny raz sprawować tę funkcję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

 - Mamy wspaniałego prezydenta, który powinien być wybrany na kolejną kadencję. Najlepiej w pierwszej rundzie - mówił Jarosław Kaczyński w Dygowie.

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce

2. Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

Jak pokazują statystyki - wielu Polaków także chciałoby, aby Andrzej Duda po raz kolejny zasiadł na fotelu prezydenckim. Mówią o tym chociażby ostatnie badania przeprowadzone przez zespół Social Changes, który specjalnie dla serwisu "wPolityce" przygotował sondaż.

Według niego aż 30,7% badanych zagłosuje na Andrzeja Dudę (w I turze). Co ciekawe - spore szanse na zwycięstwo miałby także Donald Tusk, choć oczywiście w porównaniu do obecnego prezydenta, zostałby znacząco w tyle. Według analizy Social Changes, Donald Tusk w I turze zebrałby 14,8% głosów, czyli zyskałby o ponad połowę głosów mniej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło!
  5. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  6. Właśnie ujawniono nadawcę przelewu na prawie milion złotych dla Tadeusza Rydzyka. W głowie się nie mieści

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News