Bardzo mocny apel lekarza do prezydenta Dudy. "Teraz nie czas ani pora na takie rozważania"

Bardzo mocny apel lekarza do prezydenta Dudy. "Teraz nie czas ani pora na takie rozważania" Źródło: YouTube TVP Info

Niedawno Andrzej Duda miał okazję usłyszeć niewygodne pytanie jednego z lekarzy. W obliczu epidemii koronawirusa, która każdego dnia rozprzestrzenia się w Polsce, doktor skierował do naszego prezydenta bardzo mocne słowa. Głowa naszego państwa będzie musiała stanąć przed ważnym wyborem.

Andrzej Duda wciąż nie podjął decyzji w sprawie przesunięcia terminu wyborów, mimo szalejącej epidemii wirusa SARS-CoV-2 w naszym kraju. To postępowanie ściągnęło na niego trudne pytanie jednego z polskich lekarzy. Chociaż doktor skierował zapytanie do prezydenta, postanowił nie przebierać w słowach.

Andrzej Duda jeszcze nie zdążył się odnieść do słów jednego z polskich lekarzy. Przed głową naszego państwa stoi nie lada zadanie, ponieważ doktor w otwarty i bezpośredni sposób napisał Dudzie, co myśli o obecnej sytuacji w Polsce. Stan kryzysowy spowodowany epidemią koronoawirusa dotknął szczególnie nie tylko pacjentów, ale również pracowników służby zdrowia, którzy domagają się zdecydowanej reakcji.

Andrzej Duda usłyszał bardzo gorzkie słowa ze strony lekarza

Chociaż polski rząd stara się opanować sytuację związaną z epidemią koronawirusa, Andrzej Duda wciąż nie podjął decyzji w sprawie przesunięcia terminu wyborów. Postępowanie to wywołuje coraz szerszą krytykę w społeczeństwie. Chociaż ostatnio prezydent przyznał, że nie wyklucza zmiany daty wyborów, nadal nie padła w tej sprawie ostateczna decyzja.

W związku z tym, Andrzej Duda ściągnął na siebie krytykę nie tylko przestraszonych, potencjalnych wyborców, ale również pracowników służby zdrowia. Reakcja doktora Tomasza Darocha zdążyła już się obić głośnym echem w sieci. Nie przebierając w słowach i nie powstrzymując emocji, lekarz zadał prezydentowi bezpośrednie pytanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Proszę o poważne traktowanie pacjentów!! Zapomnijmy o dacie wyborów! Teraz nie czas ani pora na takie rozważania. Bardzo proszę pana o poważne potraktowanie tego zagadnienia!!!! Teraz jest czas wyborów, ale dla dobra pacjentów! - napisał na swoim profilu Facebookowym doktor.

Dzisiaj grzeje: 1. Zawieszą 13. emerytury i ograniczą 500+? Specjalny raport nie pozostawia złudzeń, wielu Polaków będzie wściekłych

2. Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

Wiele osób uważa, że nie zmieniając terminu wyborów, Andrzej Duda postępuje bardzo nieroztropnie. Jak widać ta sytuacja wzbudza krytykę także po stronie pracowników służby zdrowia. To właśnie oni w obecnej sytuacji wiedzą, z jak wielkim problemem mierzy się w tym czasie nasze państwo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niepokojące odkrycie. Koronawirus rozprzestrzenia się nawet po ustąpieniu objawów?
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Cudowny przepis babci na idealne ogórki kiszone. Sekretem jest prosta zasada, od niej wszystko zależy
  4. Od jutra obowiązkowe rękawiczki jednorazowe. Problem w tym, że nigdzie ich nie ma
  5. Ważny komunikat rządu. Od dziś dodatkowy obowiązek dla wielu Polaków
  6. Ktoś zostawił na drzwiach 10 zł i prośbę o kupno mleka. Po chwili stało się niesamowite

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News