Kochali go Polacy nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Niestety poinformowano o śmierci Andrzeja

Kochali go Polacy nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Niestety poinformowano o śmierci Andrzeja Źródło: fot. unsplash.com/Go to Anjo Antony's profile Anjo Antony

Andrzej Brzeziński odnosił sukcesy zarówno na zawodach organizowanych w Polsce, jak i tych o randze międzynarodowej. Niestety dzisiaj media obiegła druzgocąca informacja o śmierci utytułowanego sportowca.

Andrzej Brzeziński jest prawdziwą polską ikoną, jeżeli chodzi o sporty wysiłkowe, którym poświęcił całe swoje życie. Na pierwsze treningi przyszły mistrz uczęszczał mając zaledwie 9 lat, ale na przestrzeni lat kilkukrotnie zmieniał swoją dyscyplinę. Przez dłuższy czas trenował pływanie w klubie Olimpia Poznań, a następnie przerzucił się na kajakarstwo, które zawładnęło jego życiem na kolejne 7 lat, a podczas tego etapu w swoim życiu reprezentował klub Lech Poznań.

Mimo to w pewnym momencie swojego życia Andrzej Brzeziński porzucił sport, ale wiele osób podejrzewało, że jest to dla niego jedynie chwilowa przerwa, która prędzej, czy później się skończy. Przyszły mistrz Polski do sportu powrócił w 1993 roku.

Nie żyje Andrzej Brzeziński

To właśnie w latach 90 Brzeziński zainteresował się kulturystyką, która początkowo miała jedynie poprawić jego sylwetkę i samopoczucie, ale skończyło się na tym, że sportowiec zajął się tą dyscypliną na poziomie zawodowym.

Swoje pierwsze sukcesy odniósł już w 2000 roku, kiedy to też debiutował w tej dyscyplinie sportowej. Na mistrzostwach Polski udało mu się zająć 2 miejsce, a podczas mistrzostw świata w Dubaju ostatecznie uplasował się na 7 pozycji. Cały czas pamiętajmy, że był to dla niego rok, w którym debiutował w profesjonalnych zawodach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pierwszy tytuł mistrza Polski zdobył już rok później, a następnie skutecznie bronił go przez następne lata. Odnosił również coraz większe sukcesy na arenie międzynarodowej. Poza swoimi treningami pracował również z ludźmi w formie trenera personalnego.

O jego śmierci jako pierwsza poinformowała wszystkich rodzina sportowca, która zrobiła to poprzez jego profil w  mediach społecznościowych. Andrzej Brzeziński zmarł dokładnie 7 sierpnia w wieku 63 lat. Ta nagła śmierć sprawiła, że jego rodzina pogrążyła się w głębokiej żałobie, podobnie jak fani, których można spotkać zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju.

Dzisiaj grzeje: 1. Dobrze ją pamiętacie. Nieoficjalnie już wiadomo, kto zastąpi Kuchcińskiego
2. Pracował w ZUS. Teraz zdradził sposób na podwyższenie Twojej emerytury

 - Z głębokim żalem zawiadamiamy o tym, że nasz mąż, tata,kolega i przyjaciel Andrzej Brzeziński odszedł dnia 7.08.2019. Pogrzeb odbędzie się we wtorek 13.08.2019 o godzinie 11:50 na cmentarzu komunalnym Junikowo w Poznaniu - poinformowała rodzina mistrza.

  1. Cała prawda o Renacie Beger. Jej mąż nie wytrzymał i powiedział WSZYSTKO! 
  2. Donald Tusk wolałby, żeby TO zdjęcie nigdy nie ujrzało światła dziennego. Pospadacie z krzeseł
  3. Córka Kaczyńskiej poszła w jej ślady i posunęła się dużo dalej od matki. To co wyczynia w siodle aż odbiera mowę
  4. Śmiertelny wypadek, zderzyli się z ciężarówką. Tata i syn zginęli na miejscu, mama walczy o życie
  5. Andrzej Duda publicznie poniżony. Jego zaproszenie zostało odrzucone, "to osobista zniewaga"
     

źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu