Doszło do strasznego zdarzenia. Gwiazdor znany z kultowej polskiej piosenki znalazł się w niebezpieczeństwie

Doszło do strasznego zdarzenia. Gwiazdor znany z kultowej polskiej piosenki znalazł się w niebezpieczeństwie Źródło: Screen/Youtube/Polsat

Andrzej Rybiński uczestniczył niedawno w strasznym zdarzeniu. Fani gwiazdora na pewno zmartwią się informacją dotyczącą tego, że wokalistka znalazł się niebezpieczeństwie.

Andrzej Rybiński znalazł się niedawno w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wokalista, którego wszyscy znają z jednego wielkiego przeboju, uczestniczył w niebezpiecznym incydencie. O wszystkim opowiedział w mediach.

Andrzej Rybiński kojarzony z jednym hitem

Andrzej Rybiński jest przede wszystkim gwiazdorem znanym przez starsze pokolenie. Jednak jego przebój "Nie liczę godzin i lat" znają wszyscy Polacy. Artysta przeżył ostatnio chwile grozy związane z pewnym wypadkiem, w którym uczestniczył. 

Sytuacja była na tyle poważna, że mogło się to zakończyć tragicznie. Wokalista opowiedział o swoim przerażającym doświadczeniu w rozmowie z "Życiem na gorąco". Fani z pewnością będą zaniepokojeni, gdy poznają szczegóły tego zdarzenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kulisy niebezpiecznego wypadku 

Do niebezpiecznego wydarzenia doszło na drodze S7 niedaleko Kielc, gdy artysta podróżował razem ze swoją żoną samochodem. Wokalista stracił w pewnym momencie panowanie nad kierownicą. Towarzyszył temu ogromny huk, samochód wzbił się w górę, a później dzięki szybkiej interwencji Rybińskiego bezpiecznie wylądował na jezdni. Nikomu nic się nie stało, ale od tragedii dzieliło pasażerów samochodu bardzo niewiele. 

- Może najechałem na oponę? Nie wiem, było ciemno. Trasa wydawała się bezpieczna, była z ekranem i siatkami. Jakimś cudem wyszliśmy z tego cało, choć mogło skończyć się to tragicznie dla nas i dla innych. Gdybyśmy jechali innym samochodem, a nie ciężkim SUV-em, nie mielibyśmy szans - zdradził w rozmowie na łamach "Życia na gorąco" gwiazdor. 

Dzisiaj grzeje: 1. Lublin: znaleziono ROZCZŁONKOWANE ciało. Pies odgryzł głowę właścicielowi. Prokuratura nie ma wątpliwości
2. Straszne doniesienia z polskiej miejscowości. Fragmenty aut porozrzucało na długości 200 metrów

Młodsze pokolenie najprawdopodobniej nie za bardzo zdaje sobie sprawę z tego, kim jest Andrzej Rybiński, ale swojego czasu był on prawdziwym idolem. Czarował zawadiackim uśmiechem i niskim głosem. Głównie znany jest z piosenek takich jak "Nie liczę godzin i lat" czy "Pogoda dla bogaczy". W 1971 roku razem ze swoją żoną i ze Zbigniewem Hołdysem założył grupę Andrzej i Eliza, wykonującą muzykę z pogranicza folku i country. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyrok sądu wbija w fotel. Pozwał za uwiedzenie żony, wygrał fortunę | BiznesINFO
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Mężczyzna obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  4. Nadejdzie zimna i wietrzna noc. Wedle przepowiedni Ojca Pio wtedy wszystko się zacznie
  5. Panna młoda chciała zadać szyku na swoim ślubie. Została bezlitośnie wyśmiana, "założenie tego to samobójstwo”"

Źródło: Chilli Zet 

 

Następny artykuł