14-latka zadzwoniła do koleżanki i wyjawiła jej przerażający sekret. Wkrótce znaleźli ją martwą, jej historią żyje cała Polska

14-latka zadzwoniła do koleżanki i wyjawiła jej przerażający sekret. Wkrótce znaleźli ją martwą, jej historią żyje cała Polska Źródło: screen tvp info/ Fragment filmu „Nic się nie stało” Sylwestra Latkowskiego

Anaid Tutgushyan i jej historia została przybliżona w filmie „Nic się nie stało” Sylwestra Latkowskiego. Wstrząsające zdarzenia z życia młodej dziewczyny powodują ciarki na plecach. Ciężko uwierzyć, przez co musiała przejść ta 14-letnia dziewczyna, której życie zmieniło się w jednej chwili.

Anaid Tutgushyan miała 14 lat, gdy rzuciła się pod pociąg. Młoda dziewczyna miała popełnić samobójstwo po tym, jak została zgwałcona. Początkowo o dokonanie haniebnego czynu oskarżany był Krystian W., który werbował nieletnie dziewczyny do klubu Zatoka Sztuki, gdzie miały być wykorzystywane przez dorosłych mężczyzn. Pomimo wielu zarzutów oskarżony został skazany za jeden gwałt, a prokuratura zajęła się jego sprawą dopiero po śmierci Anaid.

Anaid Tutgushyan - bohaterka głośnego filmu "Nic się nie stało"

"Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego wywołał prawdziwą burzę w mediach. Reżyser, przedstawiając historię Anaid Tutgushyan, nagłośnił problem pedofilii w klubach nad polskim morzem. Jak przedstawione zostało w filmie, 14-latka popełniła samobójstwo w 2015 roku po gwałcie, którego dopuścił się Krystian W. 

W "Nic się nie stało" wystąpiła matka Anaid Tutgushyan, Joanna Skiba. Mama zmarłej nastolatki nie ma wątpliwości, że to Krystian W. jest odpowiedzialny za śmierć jej córki. "Zresztą zgłosił się sam na policję, potwierdzając, że spotkał się z Anaid. On zawsze chętnie współpracował z policją, tłumaczył, że te wszystkie dziewczęta dobrowolnie uprawiały z nim seks i zgadzały się na nagrywanie komórką. Przecież policja znalazła u niego około stu filmików" przekazała na nagraniu. 

Co więcej, Joanna Skiba przekazała, że przed śmiercią, Anaid Tutgushyan zadzwoniła do swojej koleżanki i wyznała jej, że została zgwałcona. Anaid miała powiedzieć tylko „On mnie zgwałcił”, po czym się rozłączyła".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Historia się nie kończy. Anaid Tutgushyan miała wykonaną sekcję zwłok

Anaid Tutgushyan miała przeprowadzoną sekcję zwłok, podczas której nie udało się potwierdzić, że została zgwałcona. Jej mama ma jednak pewności, że Krystian W. nie jest niewinny. Jej zdaniem, mężczyzna mógł wykorzystywać 14-latkę do seksu oralnego. 

- Jak wynika z badań biologicznych, nie ma śladów gwałtu, bo on często zmuszał swoje ofiary do seksu oralnego. Moja córka nie była też w ciąży. A Krystian W. do niczego się też nie przyznaje. Lecz wiem, po prostu wiem, że to on odpowiada za jej śmierć - powiedziała mama Anaid. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rząd zniesie bardzo uciążliwy zakaz w trzech fazach. Pierwsza rusza już 1 czerwca, jest powód do radości

2. Nastolatki zostały zgwałcone na ulicy. Policja ukarała je mandatem, powód dosłownie odbiera mowę

Sprawa Anaid Tutgushyan i filmu "Nic się nie stało" budzi kontrowersje również ze względu na to, że reżyser oskarżył polskich celebrytów o przebywanie w Zatoce Sztuki. Wiele znanych osób opublikowało już oficjalne oświadczenia, w których informują, że nie mają ze sprawą nic wspólnego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jak upewnić się, że w truskawkach nie ma robaków? Prosta i skuteczna metoda
  2. Dawid Kubacki zdradził swoją tajemnicę. Wyznał, jak trenował w domu i żartuje na temat małżeństwa
  3. Ogromna tragedia w polskiej miejscowości. Kilkanaście osób rannych, w tym dzieci
  4. Gwiazdor hitowych serialu na TVP i TVN pilnie prosi o pomoc. Sytuacja jest bardzo poważna
  5. Całą rodziną poszli do zoo. Chwilę potem na ich oczach rozegrał się dramat, jedna osoba nie żyje
  6. Wyrwała marchewkę w ogródku, spojrzała na nią i zastygła. Przypadkiem rozwiązała zagadkę od 13 lat spędzającą sen z powiek całej rodzinie

źródło: kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News