Amputacja jest marzeniem
unsplash.com/Daan Stevens
Sara Osiecka - 10 Stycznia 2020

Paweł marzy o amputacji zdrowej nogi. Powód nie mieści się w głowie

Amputacja dla wielu ludzi jest przykra koniecznością, dla Pawła jednak jest marzeniem. Mężczyzna nie ukrywa, że bardzo by chciał pozbyć się swojej nogi. Powód, dla którego chce to zrobić, dla wielu osób jest niewyobrażalny.

Amputacja kończyny wynika najczęściej z poważnych problemów, takich jak nieodwracalne uszkodzenie czy niegojąca się rana. Zdrowe, normalnie funkcjonujące części ciała nie są brane pod uwagę przez lekarzy. Paweł jednak chciałby, aby jego noga została odjęta przez chirurgów. Kiedy mówi o swoim powodzie, ludzie nie wiedzą, co powiedzieć.

Królowe życia sprawiły, że pokochały ją tysiące PolakówDramat syna Kaźmierskiej. Dagmara ujawniła smutną prawdęCzytaj dalej

Amputacja marzy się Pawłowi

Paweł jest młodym, zdrowym mężczyzną. Na pierwszy rzut oka nikt nie mógłby zgadnąć, że jest nieszczęśliwy. Sen z oczu spędza mu marzenie o amputacji kończyny. Wie, że to brzmi dziwnie i ze swojego pragnienia nie zwierza się nawet najbliższym. Cały czas dusi w sobie wiele negatywnych emocji.

- Mam depresję, nie chce mi się wychodzić z domu. Nie mam nawet z kim o tym porozmawiać, bo kto mnie zrozumie? Nawet rodzicom nie mówię o moim marzeniu. Nie zrozumieją, a obcy tym bardziej powiedzą, że jestem chory na umyśle, skoro chciałbym nie mieć nogi. A ja czuję, że to jest normalne, tyle że dla wąskiego grona osób takich jak ja - mówi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TTV"Królowa życia" potwierdziła rozstanie. Doszło do haniebnej zdradyCzytaj dalej

21-latek chciałby znaleźć lekarza, który zdecydowałby się odjąć nogę. Nie jest to proste zadanie, bowiem tylko niepotrzebnie okaleczyliby mężczyznę. Paweł jest zmuszony żyć z obiema nogami, mimo że bardzo tego nie chce. Wielu osobom nie mieści się w głowie, że zwyczajnie nie chce mieć obu kończyn, przecież zazwyczaj walczy się o nie do samego końca, a w tym wypadku człowiek zwyczajnie nie chce mieć nogi.

Ludzi takich jak Paweł jest więcej

Przypadek Paweł nie jest odosobniony. Podobne pragnienie o amputacji nogi ma Australijczyk, David Openshaw. Mężczyzna także chce się pozbyć zdrowej nogi, ale żaden chirurg nie chce się podjąć operacji. Żeby dać sobie namiastkę życia bez kończyny 30-latek zanurza ją na 6 godzin w wiadrze wypełnionym lodem, dzięki czemu całkowicie traci czucie.

Dzisiaj grzeje:

1. Historia greckiej wyspy wywołuje ciarki. Niewielu wie, mieszkały tam setki śmiertelnie chorych ludzi
2. Życie Wiśniewskiego się załamało, przeżył okropną tragedię w rodzinie. Długo nie mógł się pozbierać

Jeszcze innym przypadkiem jest Grażyna, która uważa, że myśl o odjęciu ręki wywołuje u niej lekkie podniecenie seksualne. Wie, że nie ma szans na taki zabieg, ale za to często o nim fantazjuje. Tylko w ten sposób może poczuć się szczęśliwa i spełniona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Nadchodzą ważne zmiany terminów 500 plus. Pieniądze będą przyznawane na innych zasadach
  3. Media ujawniły prawdziwe zarobki Martyniuka. Mało kto spodziewał się tak astronomicznej kwoty
  4. Menedżer zespołu wyjawił porażający szczegół dot. Magdy Narożnej. Miała być pod wpływem, najgorsze jednak działo się z jej córką
  5. Widzowie TVN przecierali oczy, widząc, co dzieje się na wizji. Przyłapani na stosunku płciowym ulubieni bohaterzy serialu

Edyta GórniakZłe rzeczy dzieją się z Edytą Górniak. Jej wygląd zmienił się drastycznieCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News