Patrząc na obecne statystyki, Hillary Clinton ma wysoką przewagę nad Donaldem Trumpem. Demokraci są pewni zwycięstwa, aczkolwiek do wyborów jeszcze sporo czasu i wszystko może się zdarzyć, szczególnie, że Trump należy do typu polityków, którzy w sondażach zawsze mają niższe wyniki. 

Amerykańskie gwiazdy powoli deklarują się i przyznają na kogo będą głosować jesienią. Często ich deklaracje wiążą się z reakcjami wzburzonych internautów i fanów, których sympatie polityczne są po drugiej stronie. Chyba najmocniej odczuł wściekłość fanów aktor Bradley Cooper, który później tłumaczył się, że pojawił się na Konwencji Demokratów jedynie po to, by… posłuchać jednego z ostatnich przemówień prezydenta Obamy.

Celebryci w znacznej większości decydują się na poparcie Hillary Clinton (wcześniej głosy zbierał Sanders). Donalda Trumpa wybierają nieliczni, do których należy m.in Clint Eastwood, który mówi, iż kandydat Republikanów wykłada tematy prosto z mostu i sprzeciwia się „pokoleniu ciot”. Trump może również liczyć na głosy Hulka Hogana, Mike’a Tysona, Chucka Norrisa i aktora Jona Voighta.

Lista celebrytów sprzyjających Hillary Clinton jest znacznie dłuższa. Za kandydatką Demokratów opowiadają się m.in: Robert De Niro, Katy Perry, Lady Gaga, Salma Hayek, Pharrell Williams, Kim Kardashian, Beyonce, George Clooney i Meryl Streep.

katy perry

eastwoodclooney

tyson hulk hogan

cooper salma

de niro

voight

meryl stree[

chuck norris

Kim Kardashian Fragrance Launch at Macy's Glendale Galleria, Glendale, CA
Kim Kardashian Fragrance Launch at Macy’s Glendale Galleria, Glendale, CA

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Zobacz również

...