Amerykańska blogerka zafascynowana reakcją w Ełku. “Polacy się nie p*erdolą” (video)

Amerykańska blogerka zafascynowana reakcją w Ełku. “Polacy się nie p*erdolą” (video) Źródło:

W trakcie nocy sylwestrowej w Ełku jeden z pracowników restauracji Prince Kebab śmiertelnie ranił nożem 21-letniego Daniela. Prawie tydzień po incydencie, jest on wciąż tematem numer jeden na ustach wielu Polaków. Sprawą zainteresowały się również zagraniczne media, w tym vlogerzy.

Amerykańska vlogerka z Treeoflogic.com nagrała film, w którym gratuluje Polakom stanowczej reakcji na zajścia z sylwestrowej nocy. W filmie tłumaczy, że Polacy to jedni z najważniejszych sojuszników Stanów Zjednoczonych, których postawa wobec "wrogich obcych kultur" jest jedyną słuszną w całej Europie.

Określa Polaków jako tych, którzy się "nie pier*olą" i uważa, że Ameryka powinna udzielić Polsce wszelkiej możliwej pomocy w walce z "jebanymi muzułmańskimi tchórzami".

"Polacy, macie we mnie sojusznika" - mówi.

Część Polaków dziękuje jej za wsparcie i zgadza się z jej opinią, a część uważa, że nie zna specyfiki sytuacji i opowiada bzdury. Przekonują, że w zamieszkach wzięli udział chuligani, którzy chcieli zrobić rozróbę i bić się z policją, a zabity Polak już wcześniej łamał prawo, a zresztą ukradł napoje.

Jak zwykle zachęcamy do zapoznania się z materiałem i wyrobienia sobie na jego temat własnej opinii.

https://www.youtube.com/watch?v=dGXCEjHV4T4
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News