Uczestnicy Ameryka Express w karetce! Ratownicy musieli wieźć ich na sygnale

Uczestnicy Ameryka Express w karetce! Ratownicy musieli wieźć ich na sygnale

Ameryka Express znowu szokuje. Popularne show telewizji TVN w tym sezonie jest wyjątkowo kontrowersyjne. Napiętą atmosferę podgrzewają coraz to bardziej budzące moralny niepokój, jak też absurdalne zadania dla uczestników. Jak się okazuje, w trakcie realizacji jednego z nich, uczestnicy byli zmuszeni do podróży karetką na sygnale.

Ameryka Express wzbudza wielkie kontrowersje. Produkcja TVN w tym sezonie jest wyjątkowo mocno krytykowana przez fanów, którzy zarzucają uczestnikom, jak też samej produkcji naruszanie zasad współżycia społecznego. W trakcie realizacji zdjęć doszło nawet do kontrowersyjnej sytuacji, po której część uczestników oskarżono o molestowanie seksualne. Miało się to stać za sprawą Zbigniewa i Filipa Hajzerów. Teraz program wcale nie zamierza zwalniać tempa. Uczestnicy będą zmuszeni wejść do pędzącej karetki.

Ameryka Express znów wzbudzi kontrowersje

Kolejnym zadaniem, które stanie się udziałem uczestników programu, będzie jak najszybsze dotarcie do mety. Blogerzy Fitlovers, którzy są jednymi z faworytów tej edycji, znaleźli dla siebie bardzo oryginalny sposób pokonania jednego z odcinków drogi. Celebryci stwierdzili, że pojazdami, które poruszają się najszybciej, są te należące do służb państwowych. Para próbowała zatrzymać patrol policji, który odmówił im pomocy, będąc bardziej zajętym prowadzeniem czynności służbowych. Wtedy też wpadli na kolejny, budzący kontrowersje pomysł. Jak wiadomo, karetki pogotowia są niezbędne w trakcie szybkiego reagowania na różne niebezpieczeństwa. Podróżnicy z Polski stwierdzili, że świetnym pomysłem będzie zatrzymanie służb ratunkowych, aby pomogły im dostać się jak najszybciej do ukończenia etapu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pomysł z karetką wzbudził kontrowersje

O ile uczestnikom udało się szybko dotrzeć do mety, o tyle pomysł użycia w tym celu służb zobowiązanych do ratowania życia może wzbudzać kontrowersje. Funkcjonariusze podczas nagrywania odcinka byli w trakcie pełnienia obowiązków służbowych. Co stałoby się, gdyby dostali nagłe wezwanie pomocy i byli daleko od celu przez parę blogerów? Czy sama para podróżników czuje się źle, z tym że użyła tak potrzebnych ratowników medycznych? Jak się wydaje - nie, o czym wypowiedział się Mateusz Janusz, jeden z pary Fitloversów. - Włączyli "kogucik" i przejechaliśmy przez miasto jak przez masło! Wreszcie Fit Loversi wjechali tak należycie. Z buta - powiedział rozentuzjazmowany mężczyzna Odcinek, w którym para zdecydowała się na tak nieodpowiedzialny i niekonwencjonalny pomysł, emitowany będzie w telewizji TVN w czwartek 15 listopada 2018, a także zagości na platformie player.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Selena Gomez będzie zdruzgotana. Ta wiadomość przewróci cały jej świat
  2. Wojewódzki ukrywał to, jak mógł! Zdradziło go intymne zdjęcie
  3. Największa kompromitacja Meghan Markle w historii! Ta sprawa nie da jej żyć
  4. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
  5. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  Następny artykuł