Agresja uczestnika show TVN wobec kobiety. Tak ostro jeszcze nie było

Agresja uczestnika show TVN wobec kobiety. Tak ostro jeszcze nie było Źródło: screen youtube.com/tvnpl

TVN ma w swojej ramówce wiele hitowych programów. Jednak w jednym z show, uczestnik zachował się bardzo agresywnie względem kobiety. Widzowie nie mogli uwierzyć w to, co widzą.

TVN już od wielu lat dostarcza widzom rozrywkę w postaci programów, w których udział biorą zarówno celebryci, jak i zwykli ludzie. Jednym z takich show jest "Ameryka Express", gdzie widzowie śledzą wyścig pomiędzy uczestnikami rekruotwanymi z powszechnie znanych sław. W ostatnim odcinku doszło jednak do sytuacji, która bez wątpienia nie powinna mieć miejsca. Jeden z uczestników zachował się bardzo agresywnie względem swojej partnerki. Widzowie byli zszokowani nie tylko jego zachowaniem, ale także faktem, że TVN zdecydował się na emisję takich treści.

Gwiazdor TVN-u zaatakował swoją partnerkę

"Ameryka Express" to jeden z najpopularniejszych obecnie programów stacji TVN. Już niejednokrotnie byliśmy w nim świadkami niecodziennych sytuacji. Dodatkowo atmosfera wyścigu i fakt, że uczestnicy znajdują się daleko od domu, niekiedy potęguje ich emocje. Uczestnicy w programie dobierani są parami, a jedną z nich jest duet znany jako Fit Lovers, którzy prowadzą swój kanał na portalu YouTube. Z zamieszczonych przez nich filmików wywnioskować można, że są naprawdę zgraną parą, która potrafi znieść naprawdę wszystko. Jednak jak się okazało, udział w show TVN bardzo odbił się na ich relację. Podczas ostatniego odcinka programu widzieliśmy jak Mateusz Janusz, atakuje swoją partnerkę Pamelę, a wszystko przez jej strój. Oczywiście całe zajście zostało uchwycone na kamerach. Cała sytuacja miała miejsce na ostatniej prostej podczas jednego z etapów wyścigu. Parze udało się złapać odpowiedni transport i Pamela stwierdziła, że pójdzie porozmawiać z pasażerami ich autobusu, aby dowiedzieć się, jak dotrzeć do celu. Już po chwili wdała się w rozmowę z dwoma mężczyznami. Niestety bardzo szybko w Mateuszu obudziła się silna zazdrość, mimo że przed kamerami przyznawał się, że już z tym skończył. Jednak jak można było zobaczyć, coś jeszcze w nim zostało z dawnego zazdrośnika. - Pamiętaj, że jesteś w sukience, mordo - powiedział Mateusz. - No i co, i fajnie. Dobra stylizacja do dobrej gry - odpowiedziała Pamela.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mateusz z Fit Lovers nie wytrzymał

W tym właśnie momencie wrócił dawny Mateusz i w chłopaku odezwała się silna zazdrość. Uczestnik rzucił się na swoją partnerkę, odpychając ją i krzycząc. Atmosfera z każdą chwilą stawała się coraz bardziej napięta. - Pamela, nie świeć dupą! - krzyknął Mateusz. Pamela była w szoku, widać było, że absolutnie nie spodziewała się takiej reakcji po swoim partnerze. Dodatkowo Mateusz cały czas nalegał, aby Pamela przesiadła się na drugą stronę autobusu i zasłoniła się plecakiem. Youtuber tłumaczył się później, że jego zachowanie było wynikiem ciężkiego dnia i stresu. Jednak widać, że chyba zapomniał, że cały ten program miał przynajmniej początkowo być tylko zabawą, a ostatecznie przerodził się w show pełne kłótni i wybuchów agresji oraz zazdrości.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle zrobiła to po raz pierwszy w historii. W Wielkiej Brytanii aż huczy
  2. Uwielbiana aktorka Polsatu w rozpaczy po śmierci męża. To dlatego zniknęła
  3. Katarzyna Dowbor przerywa karierę. Smutne informacje o jej stanie zdrowia
Następny artykuł