„Ameryka Express” już we wrześniu powraca na antenę TVN. Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła szczegóły kulis programu. Okazuje się, że gwiazdy show znajdują się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

„Ameryka Express” to nowy sezon programu „Azja Express”. Zasady nowej edycji pozostały te same, lecz zmienił się kontynent oraz nazwa programu. Prowadzącą pozostaje Agnieszka Woźniak-Starak.

Kto weźmie udział w „Ameryka Express”?

W zmaganiach wezmą udział: Filip Chajzer z ojcem Zygmuntem Chajzerem, Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Lara Gessler z przyjacielem Piotrem Sałatą, Aleksandra Domańska z bratem Dawidem Domańskim, Magda Steczkowska z mężem Piotrem Królikiem, Tomasz Karolak z kolegą Jakubem Urbańskim, Maciej Musiałowski z koleżanką Anną Małysą, Katarzyna Meller z przyjaciółką Moniką Zagajewską.

Gwiazdy programu „Ameryka Express” w niebezpieczeństwie

Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała o kulisach programu „Ameryka Express” w wywiadzie dla Plejady.

– Wszystkim będą puszczały nerwy. Niektórzy chcieli rezygnować z programu. Będą wściekli na produkcję. Produkcja i prowadząca będą wściekli na uczestników – wyznała prowadząca.

Okazuje się, że uczestnicy programu mogli zginąć. Autokar, który miał przewozić gwiazdy, spadł w przepaść.

– To był jeden z najtrudniejszych dla nas dni. Musieliśmy przedostać się nad przełęczą na wysokości 4700 metrów. Jechaliśmy tę drogę 7 godzin. Tę samą drogę musieli pokonać uczestnicy. Mieli złapać rejsowy autobus, który przewozi miejscową ludność. Ten autobus rzeczywiście spadł w przepaść. Wtedy chcieli zrezygnować z programu – zdradziła Woźniak-Starak.

Prowadząca przyznaje również, że przeszła w tamtym momencie kryzys. Opowiada, że dzwoniła z płaczem do męża.

Kiedy premiera „Azja Express”?

Premiera nowego sezonu „Azja Express”, czyli „Ameryka Express” odbędzie się już 5 września o godzinie 21:30 na antenie TVN.

Zobacz także:

  1. Żałoba w domu Pazury. Doszło do tragedii
  2. Olbrychski wściekły na rodzinę Wodeckiego. Niezrozumiała decyzja po śmierci
  3. Barbara Kurdej-Szatan wpadła w furię! „POCAŁUJCIE MNIE W D*PĘ”

Będziesz oglądać nowy sezeon "Ameryka Express"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]


Luksusowy apartament Agnieszki Woźniak-Starak [ZDJĘCIA]

 

...

Zobacz również