Skandal w Ameryka Express. Ojciec uczestniczki dostał szału, zlinczował Chajzera

Skandal w Ameryka Express. Ojciec uczestniczki dostał szału, zlinczował Chajzera Źródło: ddtvn.pl

"Ameryka Express" to show przyciągające przed telewizory miliony widzów. Wielkie emocje wzbudził ostatnio Filip Chajzer, który był uczestnikiem programu. Dziennikarz, za sprawą popularnego ojca szybko wszedł do polskiego show biznesu. Udział w hicie TVN przyniósł mu jednak szereg skrajnych komentarzy. Zacięta walka między uczestnikami i ich bliskimi przeniosła się do Internetu. Tam padają kolejne bulwersujące oskarżenia.

"Ameryka Express" jest programem wokół którego narasta coraz więcej kontrowersji. Jakiś czas temu DDTVN postanowiło z Filipa Chajzera zrobić swoją kluczową gwiazdę. Mężczyzna przeprowadzał wywiady z przechodniami, ujawniał kompromitującą niewiedzę Polaków i... pomagał innym ludziom. Barwna postać mężczyzny przez wiele miesięcy spotykała się z sympatią. Za sprawą zachowania, które oburzyło wielu natychmiast odpadł z popularnego show TVN, a jego "dokonania" na bieżąco krytykują inni pracownicy stacji. Teraz pojawił się kolejny konflikt między Anną Małysą i Chajzerem. W sprawę zaangażował się ojciec dziewczyny.

Czy Filip Chajzer odejdzie z DDTVN? "Ameryka Express" szokuje

W nadchodzącym finałowym odcinku pojawią się trzy pary: Fit Lovers, Maciej Musiałowski i Anna Małysa, Aleksandra Domańska i Dawid Domański. Filip Chajzer przez jakiś czas krytykował zachowanie Musiałowskiego i Małysy, którzy nie pomogli mu w jednej z konkurencji. Sprawę skomentował w Internecie, a odpowiedział mu sam ojciec dziewczyny. - Część głupoli komentuje i przedstawia naszą Anię w niekorzystnych barwach spowodowanych tymi głupimi słowami chajzera i karolaka, specjalnie pisze małymi literami ich nazwiska - napisał ojciec Małysy. Później pojawiły się kolejne komentarze, które mogły w dość mocny sposób uderzyć w wizerunek Chajzera. - Musicie sobie uzmysłowić, że po 1. to jest rywalizacja, po 2. zobacz na konto, ile masz za odcinek, a ile moja córeczka, po 3. wy macie ugruntowaną pozycję i konkretną kasę na koncie, moja córka jest na początku drogi życiowej bez bogatego tatusia (chajzer) specjalnie piszę małymi literami - zauważa później ojciec Małysy. Walka o miejsce w finale popularnego programu zmieniła się w medialną burzę i wzajemne oskarżanie. Pomimo założeń programu o współpracy, wiele z gwiazd dość mocno angażuje się w wyścig po zwycięstwo. To również zauważył ojciec Małysy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Tatuś wkręcił cię i ciesz się z tego, ale na Boga odwal się od mojej córki. Żeby wysyłać moje dzieci na kursy językowe brałem kredyty, a wy po prostu przelewacie ze swojego konta kasę. Przeproś pajacu za te odzywki - napisał ojciec uczestniczki. Nie wiadomo jednak, kiedy się skończy konflikt między Filipem Chajzerem i rzeszą jego przeciwników.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Filip Chajzer w ciężkiej żałobie. Jego wyznanie rozrywa serce
  2. Zostały mu trzy tygodnie życia. Filip Chajzer uruchomił akcję dla umierającego 10-latka
  3. Matka Filipa Chajzera przerwała milczenie. Nie znaliście go z tej strony
  4. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jaki kobiet szukają mężczyźni
  5. Kryzys w związku. 10 sygnałów, że to już się nie uda
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News