Cała Polska modliła się za jej życie. Alżbeta Leńska przekazała radosną nowinę

Cała Polska modliła się za jej życie. Alżbeta Leńska przekazała radosną nowinę

Alżbieta Leńska, modelka, aktorka i prezenterka, a prywatnie żona Rafała Cieszyńskiego i mama dwójki dzieci, w ostatnim czasie przechodziła ciężkie chwile. Choroby bywają bezlitosne i nie wybierają swoich ofiar. Jedną z nich została właśnie Alżbieta. Gwiazda usłyszała przerażającą diagnozę - tętniak mózgu. 

Alżbieta Leńska, schodząc pewnego razu po spektaklu do garderoby poczuła, że coś pękło jej w głowie. Zwijała się z bólu, nie mogła oddychać, nie wiedziała co się z nią dzieje. Zabrało ją pogotowie ratunkowe, a w szpitalu usłyszała diagnozę, której nie chciałby usłyszeć nikt. - Pękł pani tętniak w głowie, który całą krwią zalał pani głowę. Musimy operować natychmiast, nie wiem czy przeżyje Pani, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie - powiedział jej lekarz. Zdecydowana większość osób byłaby sparaliżowana takimi wieściami. Alżbieta Leńska podeszła jednak do choroby w inny sposób. Od samego początku bił od niej spokój i optymistyczne nastawienie do walki, z którą przyszło jej się zmierzyć. Z pewnością w zachowaniu spokoju pomógł jej ukochany, Rafał Cieszyński.

Alżbieta Leńska odgania ciemne chmury

W ostatnim czasie zdrowie gwiazdy uległo jednak dużej poprawie. - Nigdy nie wiesz co się z życiem stanie, dlatego rób TO CO CZUJESZ!! Dziękuję Bogu i Wam za dobrą energię, myślę i wsparcie – Jestem z Wami i jestem lepsza niż wcześniej. Wyglądam dziwnie, nie chodzę jeszcze, wszystko po powoli się dzieje, ale wiecie co? Jestem SZCZĘŚLIWA! Jestem dobra i mówię Wam jedno – POZYTYWIZM to coś, co polepszam Wam wszystkim, Wy też tak potraficie - napisała na swoim profilu aktorka. Aktualnie Alżbieta Leńska czuje się już dobrze. Poza powrotem do zdrowia, wraca też na scenę. Podzieliła się na swoim Instagramie radosną nowiną: - No i w moim życiu kolejny krok do przodu. Powrót na scenę w odlotowy sposób… samolotem. Dziś testuję powrót do teatru Novakka z paczką przyjaciół i mężulkiem czyli ekipą z Prywatnej Kliniki. Kochana Katarzyna Bujakiewicz uratowała spektakle i wcieliła się w „żonę” mojego męża, kiedy zabrakło mnie na scenie…Jest już rodziną, więc przyjęliśmy piękność na stałe. Mieć w pracy takie wsparcie to mega szczęście. Trzymajcie kciuki za dzisiejszy wieczór - napisała aktorka. Fani nie kryją radości, a w komentarzach można znaleźć mnóstwo życzeń dotyczących powrotu do zdrowia. Niektórzy piszą, że Alżbieta jest dla nich prawdziwą inspiracją i motywacją.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Przerażające sceny na Paradzie Równości w Szczecinie. 20 zatrzymanych
  2. Meghan Markle ma desperackie pragnienie. Na pomoc rusza księżna Kate
  3. Grażyna Torbicka miała przejść na emeryturę. Nie będzie jej to dane
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu