Gigantyczny dramat znanej aktorki. "Krew zalała mi głowę. Nie wiedziałam, czy przeżyję"

Gigantyczny dramat znanej aktorki. "Krew zalała mi głowę. Nie wiedziałam, czy przeżyję"

Alżbeta Lenska jest jedną z najpiękniejszych, najbardziej znanych polskich aktorek. Na co dzień występuje zarówno w produkcjach telewizyjnych, jak i na teatralnych deskach. W ostatnim czasie gwiazda m.in. stacji Polsat przeżyła jednak prawdziwy koszmar z powodu dramatycznych problemów zdrowotnych.

Tego dnia Alżbeta Lenska grała w warszawskim teatrze Komedia spektakl "Kontrabanda". Cały dzień bolała ją głowa, ale uznała, że to migrena. Po zakończeniu pierwszego aktu spektaklu aktorzy zeszli ze sceny i wtedy stało się coś koszmarnego. Aktorka poszła do garderoby, gdzie upadła. Wspomina straszny ból i trudności z oddychaniem. Krzyczała z bólu i to zaalarmowało jej kolegów aktorów. Natychmiast zostało wezwane pogotowie. Aktorce pękł tętniak w mózgu.

Alżbeta Lenska, gwiazda stacji Polsat, TVN i TVP o krok od śmierci

Jak sama po wszystkim wspomniała, wszystkie dalsze wydarzenia z tego wieczoru pamięta jak przez mgłę. Zarówno pogotowie, jak i odwołanie spektaklu oraz przyjazd do szpitala. W pewnym momencie lekarz zadbał o to, żeby kobieta była przytomna, bo musiał ją poinformować o tym, co zamierza robić. - Lekarz podszedł do mnie i czekał aż będę go słyszeć, za nim widziałam Rafała [Cieszyńskiego, męża - red.] załamanego. Powiedział - "pękł Pani tętniak w głowie, który całą krwią zalał Pani głowę, musimy operować natychmiast, nie wiem czy przeżyje Pani, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie" - wspomina Lenska na Instagramie.

Już się żegnała

Operacja na szczęście się udała, ale nie było to pewne od początku. Zabieg był skomplikowany i obciążony poważnym ryzykiem. Najbardziej ze wszystkiego aktorka bała się o swojego męża i dzieci - co zrobią, kiedy jej zabraknie. - Pierwszy raz nie myślałam optymistycznie... płacząc kazałam Rafałowi przekazać Zosi i Antkowi "że ich kocham i niech im to przekaże" - opowiada po operacji. Dramat rozegrał się 15 maja. Kiedy operacja trwała, na Instagramie gwiazdy pojawił się wpis zamieszczony tam przez jej męża. Teraz Alżbeta Lenska sama już pisze na Instagramie, chociaż nadal przebywa w szpitalu. Wszystkim mówi, żeby nigdy nie zatracić optymizmu i szczęścia. - Pamiętam na OIOM-ie, kiedy czułam się, że chwilę mówię, widząc Rafała mówiłam "MASZ BYĆ Z SIEBIE SZCZĘŚLIWY"! Dlaczego to piszę? Urodziłam się na nowo! Jestem uśmiechnięta, pozytywna i mówię wszystkim z którymi rozmawiałam: "Trzeba być uśmiechniętym" - podkreśla Lenska. Pracownicy stacji Polsat, TVN i TVP są załamani. Alżbeta Lenska fot. instagram.com/betalenska Alżbeta Lenska fot. instagram.com/betalenska Alżbeta Lenska fot. instagram.com/betalenska Alżbeta Lenska fot. instagram.com/betalenska Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Z Kaczyńskim o wiele gorzej niż przypuszczano! Poważna operacja
  2. Anna Dymna w tragicznym stanie przez wypadek samochodowy, potrzebna operacja
  3. Kręgosłup Pazury nie wytrzymał. NATYCHMIASTOWA operacja
  4. Dzień Matki: Gwiazdy, które w tym roku będą mamami
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News